Follow us Today has already donated 15.00 €

Palīdzība Mārtiņam Cēberam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārtiņam nepieciešamā summa saziedota.

Mārtiņš ir Liepājnieks un viņam ir 12 gadi. Zēnam ir vidēji smaga garīgā atpalicība, valodas un uzvedības traucējumi, astma, smagas ādas problēmas un skolioze, kas zēnam katru dienu sagādā sāpes un diskomfortu. Mārtiņš apmeklē 5. klasi specializētajā skolā, viņam prieku sagādā baseina apmeklēšana un pužļu likšana. Ar Mārtiņu kopā ir viņa mamma, kas zēnu pieskata un palīdz 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Būšana kopā un rūpes par Mārtiņu nedod iespēju mammai strādāt algotu darbu.

Lai uzlabotu Mārtiņa veselības stāvokli, ir nepieciešama regulāra fizioterapija, masāžas, reitterapija. Lai attīstītos valoda, Mārtiņš saņem regulāras audiologopēda nodarbības. Zēns ikdienā lieto Widget programmu lasīšanai un rakstīšanai, kas atvieglo līdzcilvēku komunikāciju ar zēnu. Pēc katras rehabilitācijas Mārtiņš sajūtas drošāks, spēcīgāks un priecīgāks, jo mazliet pāriet skoliozes izraisītās muguras sāpes. Mārtiņa mammai mums visiem ir liels lūgums atbalstīt viņas zēnu, lai viņš varētu regulāri apmeklēt rehabilitāciju un reiterapiju, kas gadā sastāda 1272 eiro. Mammai šādu līdzekļu nav un viņa vēršas pie mums.

Mums jāpalīdz Mārtiņam! Mēs visi to varam!

 

The Project is placed online on: 29.06.2020

Projekts noslēgts 29.07.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsts Ralfam Kalniņam

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Gaisma mūsu brīvībai!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

828 661.35 €