Seko mums Šodien saziedoti jau 420.00 €

Palīdzība Martas Javas ģimenei

Marta ir no Kandavas, viņa augusi stiprā un kuplā piecu bērnu ģimenē. Martai ir dvīņu māsiņa Elza. Diemžēl Martai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka. Viņa pārvietojas ratiņkrēslā,  bet ar citu palīdzību cenšas arī nedaudz staigāt. Meitene nerunā, bet visu saprot un ar zīmēm prot parādīt, ko vēlas.

Šajā gadā Martas dzīvē bija kāds ļoti priecīgs un saviļņojošs notikums, viņa kļuva pilngadīga. Sagaidot šo notikumu, Marta kopā ar dvīņumāsu Elzu piedzīvoja brīnišķīgu foto sesiju pie jūras, kuru sarūpēja vecāki un kāda mīļa draudzene.

Pateicoties regulārām fizioterapijas un ergoterapijas nodarbībām Kandavā, kā arī diviem kursiem rehabilitācijas centrā „Poga”,  Marta ir kļuvusi spēcīgāka. Marta bija priecīga par iespēju šajā laikā dzīvot Rīgā. Meitene ir ļoti sabiedriska, labprāt apmeklē dažādus pasākumus, kā arī piedalās nometnēs bērniem ar īpašām vajadzībām.

Martai ik dienas ir nepieciešama nepārtraukta uzmanība un aprūpe. Jau septiņus gadus ģimenes sargeņģelis ir auklīte Gunta. Viņa ir klāt brīžos, kad vecāki nevar meitu pieskatīt, cita palīga viņiem nav. Auklīte izved Martu pastaigās, padarot meitenes ikdienu krāsaināku. Savu auklīti Marta ļoti gaida. Tas ir liels atspaids smagi slimu bērnu vecākiem.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 7 mēnešu auklītes darba apmaksai. Martas ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Martas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mikam Veidem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Albertam Strautmanim

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 824.38 €