Follow us Today has already donated 1,658.38 €

Palīdzība Martas Javas ģimenei

Marta ir no Kandavas, viņa augusi stiprā un kuplā piecu bērnu ģimenē. Martai ir dvīņu māsiņa Elza. Diemžēl Martai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka. Viņa pārvietojas ratiņkrēslā,  bet ar citu palīdzību cenšas arī nedaudz staigāt. Meitene nerunā, bet visu saprot un ar zīmēm prot parādīt, ko vēlas.

Šajā gadā Martas dzīvē bija kāds ļoti priecīgs un saviļņojošs notikums, viņa kļuva pilngadīga. Sagaidot šo notikumu, Marta kopā ar dvīņumāsu Elzu piedzīvoja brīnišķīgu foto sesiju pie jūras, kuru sarūpēja vecāki un kāda mīļa draudzene.

Pateicoties regulārām fizioterapijas un ergoterapijas nodarbībām Kandavā, kā arī diviem kursiem rehabilitācijas centrā „Poga”,  Marta ir kļuvusi spēcīgāka. Marta bija priecīga par iespēju šajā laikā dzīvot Rīgā. Meitene ir ļoti sabiedriska, labprāt apmeklē dažādus pasākumus, kā arī piedalās nometnēs bērniem ar īpašām vajadzībām.

Martai ik dienas ir nepieciešama nepārtraukta uzmanība un aprūpe. Jau septiņus gadus ģimenes sargeņģelis ir auklīte Gunta. Viņa ir klāt brīžos, kad vecāki nevar meitu pieskatīt, cita palīga viņiem nav. Auklīte izved Martu pastaigās, padarot meitenes ikdienu krāsaināku. Savu auklīti Marta ļoti gaida. Tas ir liels atspaids smagi slimu bērnu vecākiem.

Atlikumā no iepriekš saziedotā 2019. gadam pietiks 7 mēnešu auklītes darba apmaksai. Martas ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Martas ģimenei!

The Project is placed online on: 30.11.2018

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Mummy, I love you!

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Dots devējam atdodas

Palīdzība Artūram Višarenko

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

822 589.16 €