Seko mums Šodien saziedoti jau 4,695.91 €

Palīdzība Markam Čopam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Markam ir 5 gadi un viņam ir diagnosticēts autisms. Puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē un dzīvo kopā ar savu mammu. Autisma dēļ Markam nav attīstījusies runa un viņa vārdu krājums ir ļoti mazs. Puisēns ātri sadusmojas, ja kāds viņu nesaprot. Mamma ļoti pārdzīvo, kad dēlam ir dusmu lēkmes un nezina kā palīdzēt. Zēns ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu, kur saņem daudzas izglītojošas nodarbības, kas tik ļoti nepieciešamas viņa attīstībai. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Markam ir bijusi iespēja apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Pēc 6 mēnešu ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas zēnam ir novērojami uzlabojumi, zēns bez grūtībām var salikt attēlu, puzli no 4 gabaliem, atkārtot vienkāršus divzilbju vārdus, spēj nosaukt redzētos priekšmetus (apmēram 15). Zēnam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības.

Marka mamma dēlu audzina viena, ienākumi ģimenē ir ļoti niecīgi, lai spētu apmaksāt regulāras ABA terapijas nodarbības. Nodarbības zēnam tiek rekomendētas 3 reizes nedēļā, vienas nodarbības cena ir 20 eiro. Lai nodrošinātu ABA terapijas nodarbības 6 mēnešu kursam, nepieciešami 1800 eiro.

Mums visiem kopā jāpalīdz Markam! Kopā mēs to varam!

 

Projekts ievietots portālā 03.02.2021

Projekts noslēgts 22.02.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Kristiānam Griezem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 857 029.50 €