Follow us Today has already donated 12,246.00 €

Palīdzība Markam Čopam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markam nepieciešamā summa saziedota.

Markam ir 5 gadi un viņam ir diagnosticēts autisms. Puisēns ir vienīgais bērniņš ģimenē un dzīvo kopā ar savu mammu. Autisma dēļ Markam nav attīstījusies runa un viņa vārdu krājums ir ļoti mazs. Puisēns ātri sadusmojas, ja kāds viņu nesaprot. Mamma ļoti pārdzīvo, kad dēlam ir dusmu lēkmes un nezina kā palīdzēt. Zēns ikdienā apmeklē specializēto bērnudārzu, kur saņem daudzas izglītojošas nodarbības, kas tik ļoti nepieciešamas viņa attīstībai. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Markam ir bijusi iespēja apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Pēc 6 mēnešu ABA terapijas nodarbību apmeklēšanas zēnam ir novērojami uzlabojumi, zēns bez grūtībām var salikt attēlu, puzli no 4 gabaliem, atkārtot vienkāršus divzilbju vārdus, spēj nosaukt redzētos priekšmetus (apmēram 15). Zēnam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības.

Marka mamma dēlu audzina viena, ienākumi ģimenē ir ļoti niecīgi, lai spētu apmaksāt regulāras ABA terapijas nodarbības. Nodarbības zēnam tiek rekomendētas 3 reizes nedēļā, vienas nodarbības cena ir 20 eiro. Lai nodrošinātu ABA terapijas nodarbības 6 mēnešu kursam, nepieciešami 1800 eiro.

Mums visiem kopā jāpalīdz Markam! Kopā mēs to varam!

 

The Project is placed online on: 03.02.2021

Project completed 22.02.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi bērniem staigāt!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

Palīdzība Lienei Romanovskai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 746 867.02 €