Seko mums Šodien saziedoti jau 2,335.63 €

Palīdzība Marekam Stienim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Marekam nepieciešamā summa saziedota.

Marekam ir 16 gadi, un viņš ir īsts cēsinieks- ļoti smaidīgs, atvērts un mazliet noslēpumains. Šajā vecumā jauniešiem ir savs viedoklis, sava dzīves uztvere, uzskati un spītība. Tāds ir arī Mareks, tomēr viņa ikdiena ir nedaudz savādāka nekā citiem viņa vienaudžiem. Marekam ir nopietni kustību traucējumi un viņš dienas lielāko daļu pavada ratiņkrēslā, speciālajā sēdēšanas sistēmā. Marekam ir 5 pakāpes vājdzirdība, kas uzliek papildus slogu jaunieša ikdienai.

Mareka ikdiena paiet skolā, kur viņš cītīgi mācās, brīvajā laikā aizraujas ar datorspēlēm, patīk spēles un video, kur var ātri braukt ar auto. Jaunietis regulāri apmeklē fizioterapijas nodarbības, dodas uz konsultācijām pie speciālistiem un cenšas maksimāli iesaistīties savā attīstībā gan fiziskajā, gan garīgajā jomā. Jaunietis spēj atrast motivāciju un iekšējo spēku, lai cītīgi vingrotu un piedalītos dažādās rehabilitācijas nodarbībās. Marekam patīk sagādāt mammai un omei pārsteigumu, izgatavojot fantastiskas rotaslietas un skaistum lietiņas. Viņam patīk ūdens un peldēšana. Katru vasaru Mareks pie pirmās izdevības vēlas doties pie kāda ezera. Mareks ļoti pārdzīvo par pasaulē valdošo pandēmiju, jo tas viņam liedz apmeklēt dažādus pasākumus.

Jaunieša tuvākajā nākotnē gaidāma kārtējā muskuļu pagarināšanas operācija pēc Ulizibat metodes Polijā, pēc kuras būs nepieciešama intensīva rehabilitācija. Rehabilitācijai nepieciešami EUR 2800 un ģimenei tie ir lieli izdevumi, kuri šobrīd nav pa kabatai. Palīdzēsim kopā Marekam atgūt veselību! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 08.06.2021

Projekts noslēgts 16.06.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Iļjam Kaļvanam

POGA uz riteņiem

Klusais eņģelītis

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 220 684.15 €