Follow us Today has already donated 2,425.63 €

Palīdzība Marekam Stienim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Marekam nepieciešamā summa saziedota.

Marekam ir 16 gadi, un viņš ir īsts cēsinieks- ļoti smaidīgs, atvērts un mazliet noslēpumains. Šajā vecumā jauniešiem ir savs viedoklis, sava dzīves uztvere, uzskati un spītība. Tāds ir arī Mareks, tomēr viņa ikdiena ir nedaudz savādāka nekā citiem viņa vienaudžiem. Marekam ir nopietni kustību traucējumi un viņš dienas lielāko daļu pavada ratiņkrēslā, speciālajā sēdēšanas sistēmā. Marekam ir 5 pakāpes vājdzirdība, kas uzliek papildus slogu jaunieša ikdienai.

Mareka ikdiena paiet skolā, kur viņš cītīgi mācās, brīvajā laikā aizraujas ar datorspēlēm, patīk spēles un video, kur var ātri braukt ar auto. Jaunietis regulāri apmeklē fizioterapijas nodarbības, dodas uz konsultācijām pie speciālistiem un cenšas maksimāli iesaistīties savā attīstībā gan fiziskajā, gan garīgajā jomā. Jaunietis spēj atrast motivāciju un iekšējo spēku, lai cītīgi vingrotu un piedalītos dažādās rehabilitācijas nodarbībās. Marekam patīk sagādāt mammai un omei pārsteigumu, izgatavojot fantastiskas rotaslietas un skaistum lietiņas. Viņam patīk ūdens un peldēšana. Katru vasaru Mareks pie pirmās izdevības vēlas doties pie kāda ezera. Mareks ļoti pārdzīvo par pasaulē valdošo pandēmiju, jo tas viņam liedz apmeklēt dažādus pasākumus.

Jaunieša tuvākajā nākotnē gaidāma kārtējā muskuļu pagarināšanas operācija pēc Ulizibat metodes Polijā, pēc kuras būs nepieciešama intensīva rehabilitācija. Rehabilitācijai nepieciešami EUR 2800 un ģimenei tie ir lieli izdevumi, kuri šobrīd nav pa kabatai. Palīdzēsim kopā Marekam atgūt veselību! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 08.06.2021

Projekts noslēgts 16.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Palīdzība Kevinam Kļaviņam

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Palīdzība Nataliai Kasakovskayai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 220 774.15 €