Seko mums Šodien saziedoti jau 6,369.00 €

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Mārcim ir seši gadi. Puisēns pasaulē ieradās pirms noliktā laika, un nedaudz vēlāk viņam diagnosticēja cerebrālo trieku. Mārcis šobrīd nestaigā, bet ģimene ne uz mirkli nepadevās un dara visu iespējamo, lai viņu dēliņš nostātos uz savām kājām. Viņiem ir ļoti paveicies, jo Mārcis ir dzīvespriecīgs, pozitīvs, atsaucīgs un ļoti motivēts. Mārcis ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs un ne mirkli nevēlas padoties. Mazais censonis ir pacietīgi izturējis divas gūžu operācijas, un pirms nepilna gada pārdzīvota vēl viena operācija - muskuļu pagarināšanu. Pēc šīm operācijām Mārcim ir ļoti grūti psiholoģiski atgūties, bet viņš ļoti varonīgi dodas uz savu mērķi - patstāvīgi sākt staigāt.

Mārča ikdiena ir darbiem pilna un puisēnam atliek ļoti maz laika saviem hobijiem. Mārcim ļoti patīk dzīvnieki, rotaļāšanās ar savu jaunāko brāli. Zēna sapnis ir doties uz skolu kopā ar citiem bērniem un dzīvot tādu pašu dzīvi kā viņa vienaudži. Tomēr ikdiena atšķiras no citiem bērniem, jo Mārcis gandrīz katru dienu apmeklē dažādas rehabilitācijas nodarbības un pacietīgi vingro, sadarbojas ar speciālistiem, un lēniem solīšiem dodas uz savu lielo mērķi - patstāvīgi staigāt.

Mārča vecāki jau kopš dzimšanas savu dēlu ved uz nodarbībām, kuras viņi apmaksā paši. Mārcis apmeklē fizioterapiju, ergoterapiju, dodas peldēt, apmeklē dzīvnieku terapiju. Izdevumi par rehabilitāciju un dažādām nodarbībām aug un ģimene lūdz mūsu atbalstu. Lai Mārcis varētu apmeklēt fizioterapiju, ergoterapiju, audiologopēda nodarbības, gadā tam nepieciešami 6450 eiro, no kuriem 2820.44 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3629.56 eiro.

Palīdzēsim Mārcim! Mēs visi kopā to varam! 

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 07.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 699 468.68 €