Follow us Today has already donated 15,799.58 €

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Mārcim ir seši gadi. Puisēns pasaulē ieradās pirms noliktā laika, un nedaudz vēlāk viņam diagnosticēja cerebrālo trieku. Mārcis šobrīd nestaigā, bet ģimene ne uz mirkli nepadevās un dara visu iespējamo, lai viņu dēliņš nostātos uz savām kājām. Viņiem ir ļoti paveicies, jo Mārcis ir dzīvespriecīgs, pozitīvs, atsaucīgs un ļoti motivēts. Mārcis ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs un ne mirkli nevēlas padoties. Mazais censonis ir pacietīgi izturējis divas gūžu operācijas, un pirms nepilna gada pārdzīvota vēl viena operācija - muskuļu pagarināšanu. Pēc šīm operācijām Mārcim ir ļoti grūti psiholoģiski atgūties, bet viņš ļoti varonīgi dodas uz savu mērķi - patstāvīgi sākt staigāt.

Mārča ikdiena ir darbiem pilna un puisēnam atliek ļoti maz laika saviem hobijiem. Mārcim ļoti patīk dzīvnieki, rotaļāšanās ar savu jaunāko brāli. Zēna sapnis ir doties uz skolu kopā ar citiem bērniem un dzīvot tādu pašu dzīvi kā viņa vienaudži. Tomēr ikdiena atšķiras no citiem bērniem, jo Mārcis gandrīz katru dienu apmeklē dažādas rehabilitācijas nodarbības un pacietīgi vingro, sadarbojas ar speciālistiem, un lēniem solīšiem dodas uz savu lielo mērķi - patstāvīgi staigāt.

Mārča vecāki jau kopš dzimšanas savu dēlu ved uz nodarbībām, kuras viņi apmaksā paši. Mārcis apmeklē fizioterapiju, ergoterapiju, dodas peldēt, apmeklē dzīvnieku terapiju. Izdevumi par rehabilitāciju un dažādām nodarbībām aug un ģimene lūdz mūsu atbalstu. Lai Mārcis varētu apmeklēt fizioterapiju, ergoterapiju, audiologopēda nodarbības, gadā tam nepieciešami 6450 eiro, no kuriem 2820.44 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3629.56 eiro.

Palīdzēsim Mārcim! Mēs visi kopā to varam! 

The Project is placed online on: 04.01.2021

Project completed 07.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība Inetai Arnoldei

Support for the Ukrainian people

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 530.98 €