Seko mums Šodien saziedoti jau 1,851.53 €

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārcim Gabrielam nepieciešamā summa saziedota.

Mārcim Gabrielam drīz paliks seši gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš, bet, priekšlaicīgās dzimšanas dēļ, puisēnam ir diagnosticēta cerebrālā trieka. Mārcis pats nespēj pārvietoties un tas zēnu ļoti ierobežo. Bet, neskatoties uz visām grūtībām, Mārcis ir liels cīnītājs un censonis. Viņu nebaida ikdienas vingrošana un speciālistu apmeklējumi. Mārcis gandrīz katru dienu apmeklē rehabilitācijas nodarbības, vingro un ir ļoti motivēts. Mazajam censonim ir bijušas divas gūžu operācijas un nesen pārdzīvota vēl viena operācija- muskuļu pagarināšana. Pēc šīm operācijām Mārcim ir ļoti grūti psiholoģiski atgūties un zēns šobrīd dzīvo lielā trauksmē, ir ļoti emocionāls.

Mārcis ir ļoti gudrs un zinātkārs puisis. Būdams vecākais brālis, viņš spēj iemācīt jaunākajam brālim dažādas blēņas. Mārcis ir iniciators, bet brālis ir izpildītājs. Puisēnam ļoti patīk dzīvnieki un mājās viņam ir suns un kaķis, kurus viņš katru brīvu brīdi samīļo.

Vecāki jau kopš dzimšanas savu dēlu ved uz nodarbībām, kuras viņi apmaksā paši. Mārcis apmeklē fizioterapiju, ergoterapiju, dodas peldēt, apmeklē dzīvnieku terapiju. Izdevumi par rehabilitāciju un dažādām nodarbībām aug un ģimene lūdz mūsu atbalstu. Mārcim nepieciešamas 82 fizioterapijas un 40 ergoterapijas nodarbības, tam nepieciešami 2850 eiro.

Mums jāpalīdz Mārcim! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 18.03.2020

Projekts noslēgts 14.05.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Aprūpe mājās

POGA uz riteņiem

Draugu stipendija 2020

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

729 913.15 €