Follow us Today has already donated 200.00 €

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mārcim Gabrielam nepieciešamā summa saziedota.

Mārcim Gabrielam drīz paliks seši gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts un mīlēts bērniņš, bet, priekšlaicīgās dzimšanas dēļ, puisēnam ir diagnosticēta cerebrālā trieka. Mārcis pats nespēj pārvietoties un tas zēnu ļoti ierobežo. Bet, neskatoties uz visām grūtībām, Mārcis ir liels cīnītājs un censonis. Viņu nebaida ikdienas vingrošana un speciālistu apmeklējumi. Mārcis gandrīz katru dienu apmeklē rehabilitācijas nodarbības, vingro un ir ļoti motivēts. Mazajam censonim ir bijušas divas gūžu operācijas un nesen pārdzīvota vēl viena operācija- muskuļu pagarināšana. Pēc šīm operācijām Mārcim ir ļoti grūti psiholoģiski atgūties un zēns šobrīd dzīvo lielā trauksmē, ir ļoti emocionāls.

Mārcis ir ļoti gudrs un zinātkārs puisis. Būdams vecākais brālis, viņš spēj iemācīt jaunākajam brālim dažādas blēņas. Mārcis ir iniciators, bet brālis ir izpildītājs. Puisēnam ļoti patīk dzīvnieki un mājās viņam ir suns un kaķis, kurus viņš katru brīvu brīdi samīļo.

Vecāki jau kopš dzimšanas savu dēlu ved uz nodarbībām, kuras viņi apmaksā paši. Mārcis apmeklē fizioterapiju, ergoterapiju, dodas peldēt, apmeklē dzīvnieku terapiju. Izdevumi par rehabilitāciju un dažādām nodarbībām aug un ģimene lūdz mūsu atbalstu. Mārcim nepieciešamas 82 fizioterapijas un 40 ergoterapijas nodarbības, tam nepieciešami 2850 eiro.

Mums jāpalīdz Mārcim! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 18.03.2020

Projekts noslēgts 14.05.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Stellai Martini

Palīdzība Kārlim un Karlīnai Lazdāniem

Palīdzība Astrīdai Dzērvei

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 145 189.27 €