Follow us Today has already donated 71.00 €

Palīdzība Maijai Džonsonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Šim gadam līdzekļi ir pietiekoši, turpinot atbalsīt Maiju, viņa varēs zāles saņemt arī nākamajā gadā! 

Maija ir vitāla, dzīvi mīloša, 52 gadus jauna sieviete, kurai aizvadītais pandēmijas gads nesis īpašu pārbaudījumu. Līdz ar pandēmijas sākumu, kādā dienā Maija vēderā sataustīja nedabisku veidojumu. Ņemot vērā pagājušā pavasara ierobežojumus, diagnostika bija īpaši apgrūtinoša un ilga, un realitāte diemžēl vairs nebija iepriecinoša - 3.stadijas ļaundabīgs audzējs zarnās.

Maija nepadevās izmisumam un ar pilnu enerģiju pievērsās ķīmijterapijai un nepieciešamajai ārstēšanai. Kopīgi ar ārstiem, Maijai ir izdevies daļēji izcīnīt cīņu ar pamata diagnozi, taču diemžēl īsā laikā vēža metastāzes ir izplatījušās arī cietviet. Diemžēl sākotnējās ķīmijterapijas laikā tika kontatēta reta imūnreakcija uz ķīmijterapiju, kas šobrīd ārstēšanas turpināšanu ar ķīmijterapiju padarījusi neiespējamu.

Pēc audzēja ģenētiskās testēšanas tika atrastas Maijai audzēja veidam piemērotas zāles Encorafenib. Ārstu konsīlijs ir apstiprinājis Maijai mērķterapiju ar šīm zālēm, kuras sola labus rezultātus un dod cerību atveseļoties un dzīvot. Diemžēl šīs zāles nav valsts apmaksātas. Maija vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lai gūtu vismaz daļēju valsts līdzfinansējumu, bet atbilde vēl jāgaida. Ik pēc pusotra mēneša zāļu iegādei nepieciešami  7500 eiro, gada kursam – 45 000 eiro. Aizvadītā gada laikā Maija ir centusies šo cīņu izcīnīt pašas spēkiem, un cik vien rocība ir ļāvusi, ārstēšanās izmaksas ir segusi pati. Taču, būdama pēc profesijas friziere un stiliste, un vadot nelielo ģimenes hosteli, šī gada ierobežojumu sekas izjūt jo īpaši smagi, tāpēc vēršas pēc palīdzības pie līdzcilvēkiem.

Maija ļoti novērtēs ikviena palīdzību, lai spētu atgriezties pilnvērtīgā dzīvē, būt ar ģimeni, redzēt mazbērnus augam un pateicībā atdarītu līdzcilvēkiem par šo iespēju!

Palīdzēsim Maijai!

The Project is placed online on: 30.03.2021

Projekts noslēgts 20.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Klusais eņģelītis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 453.66 €