Seko mums Šodien saziedoti jau 5,498.00 €

Palīdzība Liliānas Cvetkovas ģimenei

Liliāna ir 10 gadus veca dzīvespriecīga meitenīte, kura diemžēl savā vecumā nespēj pati par sevi parūpēties smagu veselības problēmu dēļ. Viņai vienmēr līdzās jābūt kādam, kas viņu aprūpē, vienu atstāt viņu nedrīkst. 

Jau kopš dzimšanas Liliānai ir uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska teraparēze, krampju sindroms. Tas nozīmē, ka Liliāna pati nesēž, neveļas un pati nestaigā, nerunā. Tai pat laikā, viņa saprot visu latviešu un krievu valodās, viņu interesē grāmatas, mūzika, arī matemātika – viņa prot ar skatienu norādīt uz pareizo matemātiskās darbības iznākumu. Savu veselības problēmu dēļ, Liliāna nevar apmeklēt skolu, tāpēc mācās mājās kopā ar speciālo pedagogu.

Visus šos 10 gadus par Liliānu ikdienā rūpējas mamma, tētis bija vienīgais ģimenes apgādnieks.  Šobrīd Liliānas mammai ir iespēja sākt strādāt, tas nozīmē, ka kādam ikdienā jāpieskata Liliāna. Ģimenei palīgā no darba gaitām ārzemēs atgriezusies vecmāmiņa. Liliāna visdrošāk jūtas ar vecmāmiņu, viņa vislabāk zina meitenes vajadzības un ieradumus. Vecmāmiņa ir gatava uzņemties Liliānas pieskatīšanu ikdienā, taču tad viņa pati nevar strādāt. Šobrīd cita cilvēka, kurš spētu tikt galā ar Liliānas veselības traucējumiem, ģimenei nav.

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Liliānas ģimene lūdz palīdzību auklītes apmaksai gada garumā. Palīdzēsim Liliānai!

Projekts ievietots portālā 15.08.2019

Projekts noslēgts 14.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

POGA uz riteņiem

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

895 110.99 €