Follow us Today has already donated 5,353.50 €

Palīdzība Liliānas Cvetkovas ģimenei

Liliāna ir 10 gadus veca dzīvespriecīga meitenīte, kura diemžēl savā vecumā nespēj pati par sevi parūpēties smagu veselības problēmu dēļ. Viņai vienmēr līdzās jābūt kādam, kas viņu aprūpē, vienu atstāt viņu nedrīkst. 

Jau kopš dzimšanas Liliānai ir uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka, spastiska teraparēze, krampju sindroms. Tas nozīmē, ka Liliāna pati nesēž, neveļas un pati nestaigā, nerunā. Tai pat laikā, viņa saprot visu latviešu un krievu valodās, viņu interesē grāmatas, mūzika, arī matemātika – viņa prot ar skatienu norādīt uz pareizo matemātiskās darbības iznākumu. Savu veselības problēmu dēļ, Liliāna nevar apmeklēt skolu, tāpēc mācās mājās kopā ar speciālo pedagogu.

Visus šos 10 gadus par Liliānu ikdienā rūpējas mamma, tētis bija vienīgais ģimenes apgādnieks.  Šobrīd Liliānas mammai ir iespēja sākt strādāt, tas nozīmē, ka kādam ikdienā jāpieskata Liliāna. Ģimenei palīgā no darba gaitām ārzemēs atgriezusies vecmāmiņa. Liliāna visdrošāk jūtas ar vecmāmiņu, viņa vislabāk zina meitenes vajadzības un ieradumus. Vecmāmiņa ir gatava uzņemties Liliānas pieskatīšanu ikdienā, taču tad viņa pati nevar strādāt. Šobrīd cita cilvēka, kurš spētu tikt galā ar Liliānas veselības traucējumiem, ģimenei nav.

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Liliānas ģimene lūdz palīdzību auklītes apmaksai gada garumā. Palīdzēsim Liliānai!

The Project is placed online on: 15.08.2019

Projekts noslēgts 14.09.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Lielas rūpes par mazajiem!

Palīdzi Covid-19 ārkārtējā situācijā!

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Dosim bērniem iespēju!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

662 903.92 €