Follow us Today has already donated 11.00 €

Palīdzība Ligitai Pavlovičai

Ligitai no Jūrmalas ir 44 gadi. Viņa daudzus gadus nostrādāja par šuvēju, tad radās izdevība strādāt lidostā, pēdējos gadus restorānā Jūrmalā. Viņa audzina dēliņu Ernestu, kuram ir tikai 8 gadi.

“Mēs ar dēliņu esam divi vien. Par to nekad neesmu pārdzīvojusi, vienmēr esmu strādājusi un nopelnījusi pietiekami, lai varētu apgādāt mūs abus. Abi ar dēlu esam izbraukājuši un apskatījuši Latviju. Mums patīk ceļot”, stāsta Ligita.  

Diemžēl pirms divarpus gadiem Ligitai atklāja zarnu vēzi  4. stadijā ar metastāzēm aknās. Tad sākās cīņa ar šo slimību – operācijas, ķīmijterapijas. Pērnā gadā oktobrī analīzes uzrādīja, ka audzējs ir uzveikts! Tomēr laime neturpinājās ilgi, jo šī gada janvārī izrādījās, ka metastāzes aknās ir atgriezušās. Bet šoreiz ārstu konsīlijs nozīmējis ārstēšanu ar Avastin, kas pastiprina ķīmijterapijas iedarbību un veicina atveseļošanos. Diemžēl valsts šīs zāles Ligitai neapmaksā. Ik pēc 2 nedēļām Ligitai nepieciešams Avastin flakons 1091.33 eiro vērtībā. Kopā nepieciešami 18 flakoni par kopējo summu  19 643.94 eiro.

“To naudu, kas ir nepieciešama zālēm nopelnīt nevaru, jo esmu palikusi bez darba, tikai ar 2. grupas invaliditātes pabalstu. Lūdzu palīdzēt, lai Ernestam būtu mamma un lai es redzētu, kā izaug mans dēls” atzīst Ligita un lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Ligitai!

The Project is placed online on: 22.02.2021

Projekts noslēgts 22.12.1999

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

POGA uz riteņiem

Fulfil a child's dream!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 393.66 €