Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Liānai Liepai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! Papildus saziedotie līdzekļi ļaus turpināt ārstniecību ilgāk.

Liānai no Rīgas ir 59 gadi, viņa ir mākslas zinātniece un mākslas priekšmetu eksperte. Liāna ir četru bērnu mamma, šobrīd dzīvo kopā ar jaunāko meitu un 85 gadus veco mammu. Liāna vēlētos vairāk palīdzēt bērniem mazbērnu pieskatīšanā, taču veselības dēļ to nevar darīt pilnvērtīgi.

Pirms 5 gadiem Liānai tika atklāts ļaundabīgs audzējs, tika veikta operācija un tas tika uzveikts. Taču pirms gada tika atklāts audzēja recidīvs – adenokarcinoma, kas daļēji nospieda taisno zarnu, kā rezultātā tika veikta operācija. Dzīves kvalitāte ir kļuvusi sarežģīta - nepieciešamība atrasties labierīcību tuvumā, traucēts naktsmiers un nogurums.

Liānai noteikta otrā invaliditātes grupa un noteikts atrasties ārstu uzraudzībā, taču specifiska audzēja ārstēšana šobrīd nav nozīmēta. Tādēļ Liāna ir atradusi alternatīvu - antroposofo medicīnu, kas palīdz atjaunot organisma paša spēkus un stiprināt imunitāti cīņa ar ļaundabīgo slimību. Ik mēnesi zāļu iegādei nepieciešami līdz pat 260 eiro. Šādu līdzekļu ikmēneša zālēm Liānai šobrīd nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Pusgada ārstniecības kursam kopā nepieciešami 1560 eiro.

Palīdzēsim Liānai!

The Project is placed online on: 30.06.2021

Projekts noslēgts 27.08.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Families with children who have impairments

#Neklusē!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €