Seko mums Šodien saziedoti jau 4,695.91 €

Palīdzība Lalei Čingulei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Lalei nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Lalei šogad decembrī paliks 3 gadiņi. Mamma savu meitiņu sauc par trejdeksnīti, jo viņa ir enerģijas kamoliņš ar cirtainiem matiem. Lale ir ļoti izpalīdzīga, nekad nečīkst, ar prieku skatās multfilmas un ir liela peldētāja. Diemžēl mazajai Lalei nevedas valodas attīstība, mazā nevar nosaukt savu vārdiņu, ir lielas grūtības saprasties ar saviem vienaudžiem.

Lalei ir labākie draugi Polina un Timurs, kuri nepacietīgi gaida, kad Lale varēs ar viņiem sarunāties. Mamma ir uzsākusi meitiņu vest pie dažādiem speciālistiem, un Lales psihiatrs ieteica mazajai apmeklēt ABA terapiju, kas jau pēc pirmā intensīvā kursa uzrādīja Lalei lēcienu valodas un uzvedības attīstībā. Mazā iemācījās 4 vārdus un spēja nokoncentrēt uzmanību mazākiem darbiņiem, kuriem iepriekš nebija laika. Speciālisti ieteica darbu ABA terapijā turpināt, bet mammai tam pietrūkst līdzekļu un viņas lūdz mūsu atbalstu. Lales diviem ABA terapijas kursiem nepieciešami 2400 eiro.

Palīdzēsim mazajai Lalītei sasniegt savus mērķus! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.08.2021

Projekts noslēgts 06.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Germanam Toropovs

Palīdzība Vadimam Oleinikam

Klusais eņģelītis

Palīdzība Markam Zjabko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 857 029.50 €