Follow us Today has already donated 15,764.58 €

Palīdzība Lalei Čingulei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Lalei nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Lalei šogad decembrī paliks 3 gadiņi. Mamma savu meitiņu sauc par trejdeksnīti, jo viņa ir enerģijas kamoliņš ar cirtainiem matiem. Lale ir ļoti izpalīdzīga, nekad nečīkst, ar prieku skatās multfilmas un ir liela peldētāja. Diemžēl mazajai Lalei nevedas valodas attīstība, mazā nevar nosaukt savu vārdiņu, ir lielas grūtības saprasties ar saviem vienaudžiem.

Lalei ir labākie draugi Polina un Timurs, kuri nepacietīgi gaida, kad Lale varēs ar viņiem sarunāties. Mamma ir uzsākusi meitiņu vest pie dažādiem speciālistiem, un Lales psihiatrs ieteica mazajai apmeklēt ABA terapiju, kas jau pēc pirmā intensīvā kursa uzrādīja Lalei lēcienu valodas un uzvedības attīstībā. Mazā iemācījās 4 vārdus un spēja nokoncentrēt uzmanību mazākiem darbiņiem, kuriem iepriekš nebija laika. Speciālisti ieteica darbu ABA terapijā turpināt, bet mammai tam pietrūkst līdzekļu un viņas lūdz mūsu atbalstu. Lales diviem ABA terapijas kursiem nepieciešami 2400 eiro.

Palīdzēsim mazajai Lalītei sasniegt savus mērķus! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 04.08.2021

Project completed 06.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Normundam Saulem

Support special children!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 495.98 €