Seko mums Šodien saziedoti jau 803.00 €

Palīdzība Lailai Ločmelei

Laila ir jauka, sabiedriska un atraktīva 13 gadus veca pusaudze, kas nupat pabeigusi 6.klasi un iestājusies ģimnāzijā. Pagājušā gada pavasarī meitenei pēkšņi sāka sāpēt gūžas un rokas. Meitenei tika veiktas veselības pārbaudes un tika uzstādīta diagnoze - juvenīlais poliartrīts. Laila ir ļoti aktīva pusaudze, viņai patīk piedalīties dažādos pasākumos. Meitene apmeklē mūzikas un mākslas skolu, kur viņa var izpausties un aizmirsties. Diemžēl veselības stāvokļa dēļ tas ir apgrūtinoši, jo ilgstoši sēžot sāk sāpēt mugura, rokas un ceļa locītavas. Lailai ļoti patīk zīmēt, klausīties mūziku un spēlēt klavieres.

Meitenei veselības uzlabošanai ir nepieciešama rehabilitācija. Rehabilitācija ir būtiska ārstēšanas sastāvdaļa. Svarīga ir vingrošana, īpaši ar stiepšanās elementiem, nodarbības, kas stiprina muskuļus, uzlabo kustības locītavās un nodrošina saišu elastīgumu.

Speciālisti meitenei rekomendējuši fizioterapiju, masāžu un reitterapijas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas. Lailai vēl ir trīs māsas un mamma bērnus audzina viena. 

Lailas mamma lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pakalpojumus:

  • Fizioterapiju, 20 nodarbības x 15 eiro – 300 eiro;
  • Masāža, 20 reizes x 25 eiro – 500 eiro;
  • Reitterapija, 20 x 18 eiro – 360 eiro.

Lai nodrošinātu Lailai rehabilitācijas pakalpojumus nepieciešami 1160 eiro.

Palīdzēsim Lailai!

Projekts ievietots portālā 26.06.2019

Projekts noslēgts 07.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros!

Draugu stipendija 2020

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Dakteris POGA

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

589 391.13 €