Follow us Today has already donated 0.00 €

Palīdzība Lailai Ločmelei

Laila ir jauka, sabiedriska un atraktīva 13 gadus veca pusaudze, kas nupat pabeigusi 6.klasi un iestājusies ģimnāzijā. Pagājušā gada pavasarī meitenei pēkšņi sāka sāpēt gūžas un rokas. Meitenei tika veiktas veselības pārbaudes un tika uzstādīta diagnoze - juvenīlais poliartrīts. Laila ir ļoti aktīva pusaudze, viņai patīk piedalīties dažādos pasākumos. Meitene apmeklē mūzikas un mākslas skolu, kur viņa var izpausties un aizmirsties. Diemžēl veselības stāvokļa dēļ tas ir apgrūtinoši, jo ilgstoši sēžot sāk sāpēt mugura, rokas un ceļa locītavas. Lailai ļoti patīk zīmēt, klausīties mūziku un spēlēt klavieres.

Meitenei veselības uzlabošanai ir nepieciešama rehabilitācija. Rehabilitācija ir būtiska ārstēšanas sastāvdaļa. Svarīga ir vingrošana, īpaši ar stiepšanās elementiem, nodarbības, kas stiprina muskuļus, uzlabo kustības locītavās un nodrošina saišu elastīgumu.

Speciālisti meitenei rekomendējuši fizioterapiju, masāžu un reitterapijas nodarbības. Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu visas terapijas. Lailai vēl ir trīs māsas un mamma bērnus audzina viena. 

Lailas mamma lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt rehabilitācijas pakalpojumus:

  • Fizioterapiju, 20 nodarbības x 15 eiro – 300 eiro;
  • Masāža, 20 reizes x 25 eiro – 500 eiro;
  • Reitterapija, 20 x 18 eiro – 360 eiro.

Lai nodrošinātu Lailai rehabilitācijas pakalpojumus nepieciešami 1160 eiro.

Palīdzēsim Lailai!

The Project is placed online on: 26.06.2019

Projekts noslēgts 07.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Robertam Baļam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Grāmatu starts

Suns- vairāk kā draugs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 062 500.71 €