Seko mums Šodien saziedoti jau 1,010.00 €

Palīdzība Kristīnei Brentei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. Par papildus saziedotājiem līdzekļiem tiks sniegta Kristīnei turpmāk nepieciešamā palīdzība. 

Kristīnei ir 44 gadi, viņa viena audzina 5 gadus vecu meitiņu un strādā par pirmsskolas audzinātāju. 7 gadus Kristīne cieta no stiprām galvassāpēm. Pirms 2 gadiem, kad Kristīnei sākās redzes dubultošanās, tad viņa tika nosūtīta uz magnētisko rezonansi, kur atklājās liela izmēra labdabīgu audzēju - meningiomu. 

2018.gada sākumā ārstu konsīlijs Kristīnei nozīmēja operāciju. Taču, tā kā Latvijā tādu veikt nebija iespējams, tad Kristīnei tika apstiprināta valsts apmaksāta operācija Carl Gustav Carus Universitātes klīnikā Drēzdenē, Vācijā. Novembra sākumā Kristīne devās uz Vāciju, lai jau 8 dienas pēc operācijas atgrieztos mājās.

Diemžēl operācija radīja smagas komplikācijas un Kristīne jau gandrīz četrus mēnešus ārstējas Vācijā. Kristīne nespēj pati ne elpot, ne ēst, viņai ievietota traheostoma elpošanas nodrošināšanai un tiek veikta barošana ar enterālajiem maisījumiem. Viņa spēj runāt tikai čukstus, redze nav uzlabojusies, radies vizuāls defekts vienā acī, vājums vienā rokā. Pati var nostaigāt ar atbalsta ierīcēm vien dažus soļus.

Valsts apmaksātais laiks Vācijas klīnikā ir beidzies, Kristīnei jāatgriežas Latvijā un jāturpina atveseļoties šeit. Šādā smagā stāvoklī viņu var transportēt tikai ar speciālo medicīnisko transportu mediķu brigādes uzraudzībā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests piedāvā transporta un mediķu brigādes pakalpojumu, kura izmaksas var sasniegt līdz pat 5500 eiro. Kristīnes ģimenei šādu līdzekļu nav, ģimene ir neziņā cik ilgs atveseļošanās laiks vēl būs nepieciešams un cik līdzekļu tas vēl var prasīt. Tādēļ Kristīnes mamma Ilze lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai jau tuvākajā laikā meitu pārvestu mājās.

Palīdzēsim Kristīnei!

Projekts ievietots portālā 06.03.2019

Projekts noslēgts 19.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Gaisma mūsu brīvībai!

Suns- vairāk kā draugs

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

826 674.48 €