Seko mums Šodien saziedoti jau 188.00 €

Palīdzība Kevinam Kļaviņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kevinam nepieciešamā summa saziedota.

Kevinam ir 9 gadi, un viņam jau no pašas dzimšanas ir diagnosticēta cerebrālā trieka. Zēnam ir arī valodas attīstības traucējumi, un viņš spēj pateikt tikai dažus vārdus. Kevins veiksmīgi sācis apgūt zīmju valodu, un to dara arī visa viņa ģimene, lai varētu saprast un palīdzēt puisēnam. Neskatoties uz visām grūtībām, Kevins ir ļoti pozitīvs un smaidīgs puika, ar prieku dodas uz skolu, lai dienas lielāko daļu pavadītu ar saviem vienaudžiem. Skolā puisis vienmēr ir smaidīgs un pozitīvs, ar prieku iesaistās skolas aktivitātēs. Lai Kevina ikdiena būtu interesantāka, viņš nesen sācis mācīties spēlēt klavieres. Vecāki vēlas, lai Kevins apgūtu jaunas prasmes.

Kevins ir spēcīgs puika, jo jau savos 9 gados ir pārcietis vairākas operācijas, neskaitāmas rehabilitācijas nodarbības, un intensīvos kursus. Kevins nekad nav sūdzējies par to, ka rehabilitācija ir jāveic skolas brīvlaikā, kad citi bērni atpūšas un bauda dzīvi.

Kevinam ir vajadzīga intensīva rehabilitācija vismaz 2 reizes gadā un tā kopā izmaksā EUR 3080,-Lai kā vecāki censtos atbalstīt un apmaksāt Kevina ārstniecību un rehabilitāciju, līdzekļu pietrūkst un viņiem ļoti nepieciešama mūsu palīdzība. Palīdzēsim piepildīt Kevina sapni stabili nostāties uz savām kājiņām! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 28.06.2021

Projekts noslēgts 08.08.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 466 963.94 €