Follow us Today has already donated 14,277.58 €

Palīdzība Kevinam Kļaviņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Kevinam nepieciešamā summa saziedota.

Kevinam ir 9 gadi, un viņam jau no pašas dzimšanas ir diagnosticēta cerebrālā trieka. Zēnam ir arī valodas attīstības traucējumi, un viņš spēj pateikt tikai dažus vārdus. Kevins veiksmīgi sācis apgūt zīmju valodu, un to dara arī visa viņa ģimene, lai varētu saprast un palīdzēt puisēnam. Neskatoties uz visām grūtībām, Kevins ir ļoti pozitīvs un smaidīgs puika, ar prieku dodas uz skolu, lai dienas lielāko daļu pavadītu ar saviem vienaudžiem. Skolā puisis vienmēr ir smaidīgs un pozitīvs, ar prieku iesaistās skolas aktivitātēs. Lai Kevina ikdiena būtu interesantāka, viņš nesen sācis mācīties spēlēt klavieres. Vecāki vēlas, lai Kevins apgūtu jaunas prasmes.

Kevins ir spēcīgs puika, jo jau savos 9 gados ir pārcietis vairākas operācijas, neskaitāmas rehabilitācijas nodarbības, un intensīvos kursus. Kevins nekad nav sūdzējies par to, ka rehabilitācija ir jāveic skolas brīvlaikā, kad citi bērni atpūšas un bauda dzīvi.

Kevinam ir vajadzīga intensīva rehabilitācija vismaz 2 reizes gadā un tā kopā izmaksā EUR 3080,-Lai kā vecāki censtos atbalstīt un apmaksāt Kevina ārstniecību un rehabilitāciju, līdzekļu pietrūkst un viņiem ļoti nepieciešama mūsu palīdzība. Palīdzēsim piepildīt Kevina sapni stabili nostāties uz savām kājiņām! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 28.06.2021

Project completed 08.08.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Twitter convoy for Ukraine

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

Palīdzība ārkārtas situācijās

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 008.98 €