Seko mums Šodien saziedoti jau 17,306.95 €

Palīdzība Jūlijai Tonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājoem! Jūlijai nepieciešamā summa saziedota.

12 gadus vecajai Jūlijai jau kopš bērnības jāsadzīvo ar uzstādīto diagnozi – bērnu cerebrālā trieka un kreisās puses spastisku hemiparēzi. Jūlijas ikdiena ir izaicinājumiem pilna un kā saka meitenes mamma: “Jūlija ar savu problemātisko kāju cenšas būt kā visi!”. Meitene apmeklē 6. klasi, ir ļoti atvērta, pozitīva un draudzīga meitene, kurai ir daudz draugu, patīk pastaigāties, klausīties mūziku un vienkārši būt kopā ar saviem vienaudžiem. Jūlija daudz laika pavada kopā ar māsu un jaunāko brālīti – kopā liek puzles, spēlē spēles un aizraujas ar Lego konstruktoriem.

Jūlijai drīz paredzēta operācija, un pēc operācijas ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija vesela gada garumā, kas izmaksā 3000 eiro, bet ģimenei nav šādu līdzekļu. Jūlijas mamma ir vienīgā apgādniece saviem trīs bērniem un lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Jūlijai, lai viņa ātrāk atgrieztos pie saviem draugiem un sasniegtu savus mērķus. Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 11.04.2022

Projekts noslēgts 26.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Zobu feja

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 749 930.65 €