Follow us Today has already donated 16,601.95 €

Palīdzība Jūlijai Tonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājoem! Jūlijai nepieciešamā summa saziedota.

12 gadus vecajai Jūlijai jau kopš bērnības jāsadzīvo ar uzstādīto diagnozi – bērnu cerebrālā trieka un kreisās puses spastisku hemiparēzi. Jūlijas ikdiena ir izaicinājumiem pilna un kā saka meitenes mamma: “Jūlija ar savu problemātisko kāju cenšas būt kā visi!”. Meitene apmeklē 6. klasi, ir ļoti atvērta, pozitīva un draudzīga meitene, kurai ir daudz draugu, patīk pastaigāties, klausīties mūziku un vienkārši būt kopā ar saviem vienaudžiem. Jūlija daudz laika pavada kopā ar māsu un jaunāko brālīti – kopā liek puzles, spēlē spēles un aizraujas ar Lego konstruktoriem.

Jūlijai drīz paredzēta operācija, un pēc operācijas ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija vesela gada garumā, kas izmaksā 3000 eiro, bet ģimenei nav šādu līdzekļu. Jūlijas mamma ir vienīgā apgādniece saviem trīs bērniem un lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Jūlijai, lai viņa ātrāk atgrieztos pie saviem draugiem un sasniegtu savus mērķus. Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 11.04.2022

Project completed 26.04.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Let’s help little hearts

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Palīdzība Elzai Dzenei

Palīdzība Albertam Strautmanim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 749 225.65 €