Seko mums Šodien saziedoti jau 1,913.70 €

Palīdzība Jūlijai Aņisimovai

Mīļš paldies! Jūlijas attīstošajām nodarbībām nepieciešamā summa ir saziedota.

Jūlija piedzima pavisam maziņa 37.grūtniecības nedēļā – tikai 2500 gramu viegla.  Jau no trīs mēnešu vecuma tika novērota psihomotorās attīstības aizture. Diagnosticēts kaķa brēciena sindroms. Viņai bija specifiska raudāšana, līdzīga kaķa brēcienam.

Ikdienā Jūlija ir dzīvespriecīga, mīļa un zinātkāra meitene. Diemžēl slimības dēļ viņa nerunā, sazinās ar žestiem un savā valodā, ko saprot tikai mamma. Jūlijai ir garīgās attīstības atpalicība, kas kombinējas ar organiskiem personības un uzvedības traucējumiem. Meitene mācās 3.klasē pēc speciālas programmas. Viņai ir grūtības norīt šķidru barību, aizkavēta roku sīkā motorika, kas traucē pašaprūpes veikšanu. 

Slimības dēļ meitenei ir grūtības iekļauties vienaudžu sabiedrībā. Meitene jūtas vientuļa un nepieņemta.

Lai Jūlijai palīdzētu, nepieciešamas audiologopēda nodarbības un Tomatis mūzikas nodarbības. Tas palīdzētu uzlabot koordināciju un runāšanu. Gadā tam nepieciešami 1920 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma ikdienā ir kopā ar Jūliju, bet vecākā māsa mācās.

Palīdzēsim Jūlijai!

Projekts ievietots portālā 31.01.2019

Projekts noslēgts 13.03.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Stiprini stipros

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Aleksejam Virskuļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

563 426.37 €