Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Jūlijai Aņisimovai

Mīļš paldies! Jūlijas attīstošajām nodarbībām nepieciešamā summa ir saziedota.

Jūlija piedzima pavisam maziņa 37.grūtniecības nedēļā – tikai 2500 gramu viegla.  Jau no trīs mēnešu vecuma tika novērota psihomotorās attīstības aizture. Diagnosticēts kaķa brēciena sindroms. Viņai bija specifiska raudāšana, līdzīga kaķa brēcienam.

Ikdienā Jūlija ir dzīvespriecīga, mīļa un zinātkāra meitene. Diemžēl slimības dēļ viņa nerunā, sazinās ar žestiem un savā valodā, ko saprot tikai mamma. Jūlijai ir garīgās attīstības atpalicība, kas kombinējas ar organiskiem personības un uzvedības traucējumiem. Meitene mācās 3.klasē pēc speciālas programmas. Viņai ir grūtības norīt šķidru barību, aizkavēta roku sīkā motorika, kas traucē pašaprūpes veikšanu. 

Slimības dēļ meitenei ir grūtības iekļauties vienaudžu sabiedrībā. Meitene jūtas vientuļa un nepieņemta.

Lai Jūlijai palīdzētu, nepieciešamas audiologopēda nodarbības un Tomatis mūzikas nodarbības. Tas palīdzētu uzlabot koordināciju un runāšanu. Gadā tam nepieciešami 1920 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, jo mamma ikdienā ir kopā ar Jūliju, bet vecākā māsa mācās.

Palīdzēsim Jūlijai!

The Project is placed online on: 31.01.2019

Projekts noslēgts 13.03.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Guardian Angels for Children

Help parents who take care about disable children

Palīdzība Renāram Mikum Pudovam

Help the animals

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

324 787.92 €