Seko mums Šodien saziedoti jau 25,706.58 €

Palīdzība Juliannai Joffei

Diemžēl skumjas ziņas - 2022. gada 26.jūnijā Julianna ir devusies mūžībā. Pēc mammas lūguma neizlietotie līdzekļi tiks novizīti  smagi slimu bērnu ārstēšanai. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. Lai Juliannai gaišs ceļš mūžībā. 

Julianna ir no Rīgas, viņai ir 44 gadi, augstākā izglītība, vairāk nekā 15 gadus viņa strādā tūrisma nozarē, interesējas par astroloģiju. Julianna dzīvo kopā ar mammu, kura ir liels atbalsts kopš viņu ir piemeklējusi smaga slimība. Pērnā gada vasarā Juliannas dzīve apmeta kūleni, kad uzzinot par smagu slimību nācās iepauzēt gan ar darbu, gan ikdienas gaitām. 

Juliannai tika atklāts ļaundabīgs audzējs – bezpigmenta melanoma 3. stadijā. Tika veikta operācija. Viss izskatījās cerīgi, tomēr jau drīz slimība sāka strauji progresēt - viņai tika atklātas vairākas metastāzes, kas turpina ļoti ātri izplatīties. Nozīmētā terapija nepalīdzēja, tādēļ viņai ir nepieciešamas citas zāles. Julianna ļoti grib dzīvot, un ir apņēmības pilna cīnīties ar slimību. Viņa ļoti gribētu turpināt strādāt, kaut gan kļūst arvien grūtāk fiziski to izdarīt, jo slimība strauji progresē.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis Juliannai kombinēto imūnterapiju ar medikamentiem Nivolumab un Ipilimumab. Medikaments Nivolumab ir valsts apmaksāts preparāts, bet Ipilimumab nav iekļauts kompensējamo medikamentu sarakstā, tādēļ Juliannai ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība šī medikamenta iegādei. Viena Ipilimumab zāļu devas cena ir ārkārtīgi augsta - 15 510,35 eiro. Zāles ir jālieto ik pēc 3 nedēļām. Kopā ir nepieciešami 4 kursi, kas kopā ir 62 041,40 eiro.

Ir ļoti svarīgi imūnterapiju Juliannai uzsākt pēc iespējas ātrāk straujās slimības gaitas dēļ, tāpēc viņa ļoti lūdz mūsu palīdzību!

Palīdzēsim Juliannai!

Projekts ievietots portālā 11.04.2022

Projekts noslēgts 30.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Marijai Bozovičai

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Daria Vaseho

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 462 642.29 €