Follow us Today has already donated 1,368.26 €

Palīdzība Juliannai Joffei

Diemžēl skumjas ziņas - 2022. gada 26.jūnijā Julianna ir devusies mūžībā. Pēc mammas lūguma neizlietotie līdzekļi tiks novizīti  smagi slimu bērnu ārstēšanai. Visdziļākā līdzjūtība tuviniekiem. Lai Juliannai gaišs ceļš mūžībā. 

Julianna ir no Rīgas, viņai ir 44 gadi, augstākā izglītība, vairāk nekā 15 gadus viņa strādā tūrisma nozarē, interesējas par astroloģiju. Julianna dzīvo kopā ar mammu, kura ir liels atbalsts kopš viņu ir piemeklējusi smaga slimība. Pērnā gada vasarā Juliannas dzīve apmeta kūleni, kad uzzinot par smagu slimību nācās iepauzēt gan ar darbu, gan ikdienas gaitām. 

Juliannai tika atklāts ļaundabīgs audzējs – bezpigmenta melanoma 3. stadijā. Tika veikta operācija. Viss izskatījās cerīgi, tomēr jau drīz slimība sāka strauji progresēt - viņai tika atklātas vairākas metastāzes, kas turpina ļoti ātri izplatīties. Nozīmētā terapija nepalīdzēja, tādēļ viņai ir nepieciešamas citas zāles. Julianna ļoti grib dzīvot, un ir apņēmības pilna cīnīties ar slimību. Viņa ļoti gribētu turpināt strādāt, kaut gan kļūst arvien grūtāk fiziski to izdarīt, jo slimība strauji progresē.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis Juliannai kombinēto imūnterapiju ar medikamentiem Nivolumab un Ipilimumab. Medikaments Nivolumab ir valsts apmaksāts preparāts, bet Ipilimumab nav iekļauts kompensējamo medikamentu sarakstā, tādēļ Juliannai ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība šī medikamenta iegādei. Viena Ipilimumab zāļu devas cena ir ārkārtīgi augsta - 15 510,35 eiro. Zāles ir jālieto ik pēc 3 nedēļām. Kopā ir nepieciešami 4 kursi, kas kopā ir 62 041,40 eiro.

Ir ļoti svarīgi imūnterapiju Juliannai uzsākt pēc iespējas ātrāk straujās slimības gaitas dēļ, tāpēc viņa ļoti lūdz mūsu palīdzību!

Palīdzēsim Juliannai!

The Project is placed online on: 11.04.2022

Project completed 30.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Annai Mutorei

Stand With Ukraine

Palīdzība Markusam Murkunam

Palīdzība Braienam Paškevičam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 059 603.60 €