Seko mums Šodien saziedoti jau 4,131.00 €

Palīdzība Intaram Začestem

11. jūnijā Intaru slimība aizsauca mūžībā. 

Intaram ir 37 gadi, viņš ir no Balvu novada Baltinavas pagasta un sauc sevi pat īstu baltinavieti – tur dzimis, audzis, beidzis Baltinavas vidusskolu un Baltinavas Mūzikas skolu. Jau no agriem jaunieša gadiem tēva iespaidā Intars bija aizrāvies ar datorlietām, veidojis arī elektroniskās mūzikas kompozīcijas. Nākamās profesijas izvēle Intaram neradīja lielas pārdomas, likumsakarīga bija studiju izvēle - programmēšana Rēzeknes Augstskolā. Pēc diploma iegūšanas visi darba gadi gan bija saistīti ar Rīgu, strādājot dažādos uzņēmumos par programmētāju. Taču brīvdienas pēc saspringtās darba nedēļas tika pavadītas dzimtajā Baltinavā, strādājot pie mājas apkārtnes sakopšanas vai remontdarbiem. Baltinava, draugi, mājas vienmēr deva enerģijas lādiņu nākamajam darba nedēļas cēlienam Rīgā. Intars vienmēr saka, ka vislabākā trenažieru zāle ir fizisks darbs mājās svaigā gaisā. Taču ierasto dzīves ritējumu pirms nepilniem trīs gadiem pārtrauca smagas veselības problēmas.

Intaram tika atklāts galvas smadzeņu audzējs. Sekoja operācijas, vairākas ķīmijterapijas un staru terapijas. Intars ir pēc dabas cīnītājs, ar savu mērķtiecību un gribasspēku viņš rāda, cik būtiski ir ticēt, cerēt un domāt pozitīvi. Ar sev raksturīgo humoru viņš mēdz paskatīties uz sarežģītām dzīves situācijām no cita skata punkta, tā iedvesmojot arī līdzcilvēkus. Intars vienmēr ir bijis atsaucīgs palīdzēt citiem nelaimē, bet tagad viņam pašam ir nepieciešama palīdzība. Ārstēšanās kursa turpināšanai ārstu konsīlijs ir noteicis zāles Bevacizumab atbilstoši dažādu starptautisku neiroonkologu un ķīmijterapeitu asociāciju vadlīnijām, taču diemžēl Latvijā Intaram šīs zāles valsts neapmaksā, Nacionālais veselības dienests kompensāciju ir atteicis. Ik pēc 2 nedēļām Intaram nepieciešami 1715,94 eiro zāļu iegādei. Pirmo devu Intars iegādājies par ģimenes līdzekļiem, bet turpmāko 11 devu iegādei ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība 18 875,34  eiro apmērā.

Palīdzēsim Intaram!

Projekts ievietots portālā 11.04.2022

Projekts noslēgts 26.05.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Timuram Krasanovam

Bez Tevis nav uzvaras!

Palīdzi Turcijai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 949.78 €