Follow us Today has already donated 16,401.95 €

Palīdzība Intaram Začestem

11. jūnijā Intaru slimība aizsauca mūžībā. 

Intaram ir 37 gadi, viņš ir no Balvu novada Baltinavas pagasta un sauc sevi pat īstu baltinavieti – tur dzimis, audzis, beidzis Baltinavas vidusskolu un Baltinavas Mūzikas skolu. Jau no agriem jaunieša gadiem tēva iespaidā Intars bija aizrāvies ar datorlietām, veidojis arī elektroniskās mūzikas kompozīcijas. Nākamās profesijas izvēle Intaram neradīja lielas pārdomas, likumsakarīga bija studiju izvēle - programmēšana Rēzeknes Augstskolā. Pēc diploma iegūšanas visi darba gadi gan bija saistīti ar Rīgu, strādājot dažādos uzņēmumos par programmētāju. Taču brīvdienas pēc saspringtās darba nedēļas tika pavadītas dzimtajā Baltinavā, strādājot pie mājas apkārtnes sakopšanas vai remontdarbiem. Baltinava, draugi, mājas vienmēr deva enerģijas lādiņu nākamajam darba nedēļas cēlienam Rīgā. Intars vienmēr saka, ka vislabākā trenažieru zāle ir fizisks darbs mājās svaigā gaisā. Taču ierasto dzīves ritējumu pirms nepilniem trīs gadiem pārtrauca smagas veselības problēmas.

Intaram tika atklāts galvas smadzeņu audzējs. Sekoja operācijas, vairākas ķīmijterapijas un staru terapijas. Intars ir pēc dabas cīnītājs, ar savu mērķtiecību un gribasspēku viņš rāda, cik būtiski ir ticēt, cerēt un domāt pozitīvi. Ar sev raksturīgo humoru viņš mēdz paskatīties uz sarežģītām dzīves situācijām no cita skata punkta, tā iedvesmojot arī līdzcilvēkus. Intars vienmēr ir bijis atsaucīgs palīdzēt citiem nelaimē, bet tagad viņam pašam ir nepieciešama palīdzība. Ārstēšanās kursa turpināšanai ārstu konsīlijs ir noteicis zāles Bevacizumab atbilstoši dažādu starptautisku neiroonkologu un ķīmijterapeitu asociāciju vadlīnijām, taču diemžēl Latvijā Intaram šīs zāles valsts neapmaksā, Nacionālais veselības dienests kompensāciju ir atteicis. Ik pēc 2 nedēļām Intaram nepieciešami 1715,94 eiro zāļu iegādei. Pirmo devu Intars iegādājies par ģimenes līdzekļiem, bet turpmāko 11 devu iegādei ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība 18 875,34  eiro apmērā.

Palīdzēsim Intaram!

The Project is placed online on: 11.04.2022

Project completed 26.05.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

DOD PIECI 2022

Small steps towards the big life

Palīdzība Elzai Dzenei

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 749 025.65 €