Seko mums Šodien saziedoti jau 4,686.03 €

Palīdzība Ilzei Merijai-Meri

Ilzei ir 59 gadi, ģimenē izaudzināti divi bērni, sagaidīti četri mazbērni. Ilze ir cēsiniece, taču studiju gados ieradās Rīgā, kur arī palika un izveidoja saticīgu un sirsnīgu ģimeni. Lielākā daļa dzīves aizritējusi rūpēs par ģimeni un darbā. Arī šodien Ilzes ikdienu aizpilda pienākumi, kas saistīti ar palīdzību vardarbībā cietušiem bērniem.

Pirms 3 gadiem Ilzei tika atklāts dzemdes kakla vēzis. Metastāžu dēļ operāciju vairs nebija iespējams veikt. Ārsti nozīmēja staru un ķīmijas terapijas, ar kuru palīdzību slimība tika veiksmīgi uzveikta. Šķita, ka šī Ilzes dzīves grāmatas lappuse ir izlasīta, izsāpēta un aizvērta, taču drīz plaušās tika atrasti veidojumi. Tos ārstēja ar valsts nepamaksātu medikamentu, ko ģimene apmaksāja no saviem līdzekļiem. Taču slimība neatkāpās. Ārstu konsīlijs nozīmēja kārtējo ķīmijterapiju kombinācijā ar Keytruda medikamentu, kas Ilzes gadījumā arī nav valsts kompensējamais medikaments. Nacionālajā veselības dienestā iesniegts pieprasījums zāļu individuālai kompensācijai, taču atbilde vēl jāgaida.  Katra diena, cerībā saņemt pozitīvu lēmumu ir klusa izmisuma pilna, tādēļ pirmo devu ģimene iegādājās par saviem līdzekļiem. Turpmākajai ārstniecībai nepieciešamo finansējumu, ģimene vairs nespēj nodrošināt, tādēļ lūdz līdzcilvēku atbalstu. Medikamenti 4063,24 eiro apmērā ir nepieciešami ik pēc trīs nedēļām, astoņu mēnešu garumā, kas kopsummā sastāda 36 569,16 eiro.

Ģimenei un Ilzei šis ir smags pārbaudījums, tomēr visi ir optimistiski noskaņoti un tic, ka arī šos medikamentus būs iespējams iegādāt, un ar to palīdzību slimība tiks apturēta, lai kopā piedzīvotu vēl daudzus, skaistus un sirdssiltus mirkļus. Smagi lūgt apkārtējo palīdzību, jo rasts nebūšanas atrisināt pašiem. Būsim pateicīgi ikvienam, kurš sniegs atbalstu, lai Ilze var turpināt vēl ilgus gadus lolot mazbērnus un sajust sava darba augļus! Palīdzēsim Ilzei!

Projekts ievietots portālā 10.06.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

"Salabo" cilvēku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 065 513.81 €