Follow us Today has already donated 155.00 €

Palīdzība Ilzei Merijai-Meri

Ilzei ir 59 gadi, ģimenē izaudzināti divi bērni, sagaidīti četri mazbērni. Ilze ir cēsiniece, taču studiju gados ieradās Rīgā, kur arī palika un izveidoja saticīgu un sirsnīgu ģimeni. Lielākā daļa dzīves aizritējusi rūpēs par ģimeni un darbā. Arī šodien Ilzes ikdienu aizpilda pienākumi, kas saistīti ar palīdzību vardarbībā cietušiem bērniem.

Pirms 3 gadiem Ilzei tika atklāts dzemdes kakla vēzis. Metastāžu dēļ operāciju vairs nebija iespējams veikt. Ārsti nozīmēja staru un ķīmijas terapijas, ar kuru palīdzību slimība tika veiksmīgi uzveikta. Šķita, ka šī Ilzes dzīves grāmatas lappuse ir izlasīta, izsāpēta un aizvērta, taču drīz plaušās tika atrasti veidojumi. Tos ārstēja ar valsts nepamaksātu medikamentu, ko ģimene apmaksāja no saviem līdzekļiem. Taču slimība neatkāpās. Ārstu konsīlijs nozīmēja kārtējo ķīmijterapiju kombinācijā ar Keytruda medikamentu, kas Ilzes gadījumā arī nav valsts kompensējamais medikaments. Nacionālajā veselības dienestā iesniegts pieprasījums zāļu individuālai kompensācijai, taču atbilde vēl jāgaida.  Katra diena, cerībā saņemt pozitīvu lēmumu ir klusa izmisuma pilna, tādēļ pirmo devu ģimene iegādājās par saviem līdzekļiem. Turpmākajai ārstniecībai nepieciešamo finansējumu, ģimene vairs nespēj nodrošināt, tādēļ lūdz līdzcilvēku atbalstu. Medikamenti 4063,24 eiro apmērā ir nepieciešami ik pēc trīs nedēļām, astoņu mēnešu garumā, kas kopsummā sastāda 36 569,16 eiro.

Ģimenei un Ilzei šis ir smags pārbaudījums, tomēr visi ir optimistiski noskaņoti un tic, ka arī šos medikamentus būs iespējams iegādāt, un ar to palīdzību slimība tiks apturēta, lai kopā piedzīvotu vēl daudzus, skaistus un sirdssiltus mirkļus. Smagi lūgt apkārtējo palīdzību, jo rasts nebūšanas atrisināt pašiem. Būsim pateicīgi ikvienam, kurš sniegs atbalstu, lai Ilze var turpināt vēl ilgus gadus lolot mazbērnus un sajust sava darba augļus! Palīdzēsim Ilzei!

The Project is placed online on: 10.06.2022

Project completed 02.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Infants and Toddlers Grow!

For Chronically and Terminally Ill People

For Children With Autism

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 097 886.77 €