Seko mums Šodien saziedoti jau 2,202.00 €

Palīdzība Ilvijai Razgalei

Skumjas ziņas. Ilvija cīņu ar audzēju ir zaudējusi. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei un tuviniekiem. 

Ilvijai ir 49 gadi, ģimene, trīs bērni, no kuriem divi jau ir pilngadīgi (patreiz studē). Viņas ikdienas darbs vienmēr bijis saistīts ar profesionālu atbalstu grūtībās nonākušiem un Latvijas sociālā darba attīstību. Sākumā, strādājot kā sociālajai darbiniecei centrā "Dardedze", vēlāk mācot, atbalstot un iedvesmojot studentus augstskolā un iesaistoties dažādos valsts mēroga sociālos projektos. Sociālā darba vidē Ilviju pazīst kā neparasti iejūtīgu, radoši domājošu, ar ļoti dziļām un unikālām zināšanām apveltītu personību.

Šī gada pavasarī Ilvijas veselības stāvoklis pēkšņi un strauji pasliktinājās. Diagnoze - akūtā mielomonocitārā leikoze.

Kopš aprīļa Ilvija ir ārstu uzraudzībā un saņem nepieciešamos ārstniecības pakalpojumus, lai remisijas gadījumā ārpus valsts varētu veikt cilmes šūnu transplantāciju. Diemžēl pēdējo nedēļu laikā ir radušās komplikācijas, kuru mazināšanai vai novēršanai ir nepieciešams medikaments, kas nav iekļauts valsts kompensējamo medikamentu sarakstā. Viens šī medikamenta iepakojums maksā 7556 eiro, situācijas stabilizēšanai sākotnēji nepieciešams viens medikamenta oriģināls.

Lai stabilizētu veselības stāvokli, Ilvijas ģimene un viņai tuvie cilvēki lūdz atbalstu!

Atbalstīsim Ilviju, kura ir spējusi tik daudziem palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 25.09.2019

Projekts noslēgts 06.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Luīzei Edulei

Dakteris POGA

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

57 305.07 €