Follow us Today has already donated 1,007.38 €

Palīdzība Ilvijai Razgalei

Skumjas ziņas. Ilvija cīņu ar audzēju ir zaudējusi. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei un tuviniekiem. 

Ilvijai ir 49 gadi, ģimene, trīs bērni, no kuriem divi jau ir pilngadīgi (patreiz studē). Viņas ikdienas darbs vienmēr bijis saistīts ar profesionālu atbalstu grūtībās nonākušiem un Latvijas sociālā darba attīstību. Sākumā, strādājot kā sociālajai darbiniecei centrā "Dardedze", vēlāk mācot, atbalstot un iedvesmojot studentus augstskolā un iesaistoties dažādos valsts mēroga sociālos projektos. Sociālā darba vidē Ilviju pazīst kā neparasti iejūtīgu, radoši domājošu, ar ļoti dziļām un unikālām zināšanām apveltītu personību.

Šī gada pavasarī Ilvijas veselības stāvoklis pēkšņi un strauji pasliktinājās. Diagnoze - akūtā mielomonocitārā leikoze.

Kopš aprīļa Ilvija ir ārstu uzraudzībā un saņem nepieciešamos ārstniecības pakalpojumus, lai remisijas gadījumā ārpus valsts varētu veikt cilmes šūnu transplantāciju. Diemžēl pēdējo nedēļu laikā ir radušās komplikācijas, kuru mazināšanai vai novēršanai ir nepieciešams medikaments, kas nav iekļauts valsts kompensējamo medikamentu sarakstā. Viens šī medikamenta iepakojums maksā 7556 eiro, situācijas stabilizēšanai sākotnēji nepieciešams viens medikamenta oriģināls.

Lai stabilizētu veselības stāvokli, Ilvijas ģimene un viņai tuvie cilvēki lūdz atbalstu!

Atbalstīsim Ilviju, kura ir spējusi tik daudziem palīdzēt!

The Project is placed online on: 25.09.2019

Projekts noslēgts 06.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Draugu stipendija 2020

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Fulfil a child's dream!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

821 938.16 €