Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Iļjam Baranovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Iļjam nepieciešamā summa saziedota.

Iļja ir dzīvespriecīgs, labsirdīgs un komunikabls 13 gadus vecs zēns. Iļja piedzima ļoti smagās dzemdībās. Pēc piedzimšanas tika konstatēta smaga hipoksija, kas arī atstāja būtisku iespaidu uz bērna attīstību nākotnē. Neskatoties uz to, ka Iļjas fiziskā un garīgā attīstība līdz 8 mēnešu vecumam būtiski neatšķīrās no citiem bērniņiem šajā vecumposmā, zēnam pēkšņi apstājās attīstība un ārsti nespēja pateikt, kas ir noticis. Zēnam uzstādītās diagnozes - perinatāla hipoksija, koordinācijas un motorikas traucējumi, bronhiālā astma, specifiski runas artikulācijas traucējumi, plaukstu, ceļu locītavu juvenils artrīts, neskaidras etioloģijas neiropātija, Chung-Jansen sindroms.

Iļja mācās 6.klasē. Zēnam ļoti patīk dzīvnieki. Divas reizes nedēļā zēns apmeklē mūzikas skolu programmu bērniem ar īpašām vajadzībām, spēlē klavieres. Iļja apmeklē arī bērnu un jauniešu vokālo studiju. Zēnam ļoti patīk ērģeļmūzika.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Iļjam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam vērojama garastāvokļa stabilizācija, emocionālo traucējumu samazināšanās un koncentrēšanās spēju uzlabošanās.

Mamma zēnu audzina viena, ģimene ir trūcīga, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību, lai Iļja varētu saņemt:

  • Rehabilitācijas kursu Jaunķemeros (14 dienas) – 1150 eiro;
  • Fizioterapija 48 x 25 EUR – 1200 eiro;
  • Ergoterapija 48 x25 EUR – 1200 eiro;
  • Baseins 30 x 30 EUR – 750 eiro.

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus  gadā, kopā nepieciešami 4300 eiro, no kuriem 1333 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 2967eiro.

Palīdzēsim Iļjam! 

 

Projekts ievietots portālā 01.02.2021

Projekts noslēgts 13.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Darinai Ivanovai

Palīdzība Tomasam Jēkabsonam

Dakteris POGA

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €