Follow us Today has already donated 635.00 €

Palīdzība Iļjam Baranovam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Iļjam nepieciešamā summa saziedota.

Iļja ir dzīvespriecīgs, labsirdīgs un komunikabls 13 gadus vecs zēns. Iļja piedzima ļoti smagās dzemdībās. Pēc piedzimšanas tika konstatēta smaga hipoksija, kas arī atstāja būtisku iespaidu uz bērna attīstību nākotnē. Neskatoties uz to, ka Iļjas fiziskā un garīgā attīstība līdz 8 mēnešu vecumam būtiski neatšķīrās no citiem bērniņiem šajā vecumposmā, zēnam pēkšņi apstājās attīstība un ārsti nespēja pateikt, kas ir noticis. Zēnam uzstādītās diagnozes - perinatāla hipoksija, koordinācijas un motorikas traucējumi, bronhiālā astma, specifiski runas artikulācijas traucējumi, plaukstu, ceļu locītavu juvenils artrīts, neskaidras etioloģijas neiropātija, Chung-Jansen sindroms.

Iļja mācās 6.klasē. Zēnam ļoti patīk dzīvnieki. Divas reizes nedēļā zēns apmeklē mūzikas skolu programmu bērniem ar īpašām vajadzībām, spēlē klavieres. Iļja apmeklē arī bērnu un jauniešu vokālo studiju. Zēnam ļoti patīk ērģeļmūzika.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Iļjam ir bijusi iespēja vairākas reizes apmeklēt delfīnterapiju, kas būtiski uzlaboja zēna veselības stāvokli. Pēc delfīnterapijas zēnam vērojama garastāvokļa stabilizācija, emocionālo traucējumu samazināšanās un koncentrēšanās spēju uzlabošanās.

Mamma zēnu audzina viena, ģimene ir trūcīga, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību, lai Iļja varētu saņemt:

  • Rehabilitācijas kursu Jaunķemeros (14 dienas) – 1150 eiro;
  • Fizioterapija 48 x 25 EUR – 1200 eiro;
  • Ergoterapija 48 x25 EUR – 1200 eiro;
  • Baseins 30 x 30 EUR – 750 eiro.

Lai nodrošinātu Iļjam rehabilitācijas pakalpojumus  gadā, kopā nepieciešami 4300 eiro, no kuriem 1333 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 2967eiro.

Palīdzēsim Iļjam! 

 

The Project is placed online on: 01.02.2021

Projekts noslēgts 13.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Markusam Sidorovam

Help the animals

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 850 673.64 €