Seko mums Šodien saziedoti jau 8,340.29 €

Palīdzība Ievai Grāvelei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Ievai ir radusies iespēja turpmākai zāļu saņemšanai bez maksas. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti Ievas konsultāciju apmaksai Vācijas klīnikā, kur viņai tika veikta metastāžu starošana, kā arī citu medikamentu apmaksai, kas tiks viņai nozīmēti. 

Ieva ar ģimeni dzīvo Rīgā. Viņai ir 43 gadi, viņa ir divu burvīgu 5 un 7 gadus vecu meitiņu mamma. Jau gandrīz 5 gadus Ieva sadzīvo ar diagnozi – vēzis.

Dažus mēnešus pēc jaunākās meitiņas piedzimšanas Ieva sajuta veidojumu krūtī. Sākotnēji divas sonogrāfijas neko aizdomīgu neuzrādīja, ārsti iedrošināja, ka Ievas satraukumam neesot pamata. Tomēr Ievas intuīcija sacīja ko citu. Pēc konsultācijas pie ķirurga un pēc tam veiktajiem izmeklējumiem, tika atklāts krūts vēzis. Bieži ārstu vidū nebija vienotības par ārstēšanas taktiku. Metastāzes kaulos tika atklātas tikai tad, kad jau bija noticis krūšu skriemeļu lūzums. Ieva ir pārcietusi vairākas operācijas, vairākas starošanas un ķīmijterapijas. Viņa aktīvi sekojusi līdzi savam ārstniecības procesam. Šogad Ieva uzzinājusi par aknu metastāžu starošanas iespēju Vācijā, konsultējoties ar Latvijas mediķiem, viņai izdevās to saņemt par valsts līdzekļiem Vācijas klīnikā. 

Ievas ārstēšanās process ģimenei bija jāsavieno ar rūpēm par diviem maziem bērniem. Ieva no arhitektes kļuva par “arhitektūras mīļotāju”, bet vīrs savu darba dzīvi pārkārtoja, lai varētu strādāt no mājām. Uz laiku ģimene pārcēlās uz dzīvi ārpus Rīgas, cerībā veseļoties mierīgā lauku vidē. Šogad ģimene atgriezās Rīgā, jo vecākā meitiņa uzsāka skolas gaitas.

Ārstu konsīlijs Ievai nozīmēja mērķterapiju ar medikamentu Olaparibum. Ievai jau bija iespēja šo medikamentu lietot bez maksas kopš maija un tas uzrādījis labus rezultātus, ko apliecina arī tas, ka audzēja marķieri ir normas robežās. Ieva jūtas labi un ļoti vēlas turpināt ārstēšanos. Ievas diagnozei šis medikaments ir tikai daļēji valsts apmaksāts, tādēļ pašai ik mēnesi jāmaksā 3621.45 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ievai!

Projekts ievietots portālā 18.12.2018

Projekts noslēgts 08.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Karīnai Garmatai

Dakteris Poga

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Programma AVANTI

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

780 602.97 €