Seko mums Šodien saziedoti jau 6,127.50 €

Palīdzība Ievai Einausei

Pēc ilgas cīņas ar smago slimību Ieva 2021. gada 15. jūlijā  devās mūžībā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Ievas tuviniekiem un draugiem. 

Pēc ģimenes lūguma neizlietotie ziedojumi 1617,70 eiro tiek novirzīti Artura Mūrnieka ārstēšanai. 

 

Ievai ir 39 gadi, viņa ir 7 un 12 gadus vecu bērnu mamma. Pagājušā gada augustā Ievu piemeklēja  smags un mokošs klepus. Sākotnēji rentgens uzrādīja  plaušu karsoni smagā formā. Pēc antibiotiku kursa labāk nepalika, tad sekoja ārstēšanās slimnīcā, papildus izmeklējumi. Rezultātā atklājas patiesā diagnoze, kas bija pamatīgs šoks - bronhu un plaušu ļaundabīgs audzējs 3. stadijā.

"Pirmā doma pēc diagnozes uzzināšanas bija neizpratne, neticība, sajūta, ka tas, kas notiek nenotiek ar mani.  Izejot  ķīmijterapiju, es saskāros ar savas dzīves lielākajām bailēm - piedzīvoju nevarošu, bezpalīdzīgu, neglītu, vāju un neērtu sevi. Tomēr tas viss bija tikai ārējā čaula, jo kaut kur tam visam pa vidu joprojām esmu tā pati, kas mīl, jūt, sapņo, tic labajam un skaistajam. Mazais Princis zināja, ka mēs visi varam sadoties rokās, lai viens otram palīdzētu. Šobrīd man ļoti nepieciešams katra un ikviena pēc iespējas ziedotais finansiālais atbalsts, lai uzsāktu un izietu ilgstošu imūnterapiju. Es ticu, ka caur manu slimību kāds cits pēkšņi saredz savu dzīvi daudz jēgpilnāk un no sirds novērtē to, ko nevar nopirkt par naudu - mīlestību, veselību, dzīvesprieku", atklāj Ieva un lūdz palīdzību.

Pirmā ķīmijterapija slimību nav apturējusi, tādēļ šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ilgstošu imūnterapiju ar Atezolizumab, ko valsts neapmaksā. Ievai ik pēc 2,5  mēnešiem nepieciešami 5342.32 eiro, lai apmaksātu nepieciešamās imūnterapijas zāles, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 26 711.60 eiro. Ārstēšanās visdrīzāk būs jaturpina arī ilgāk.

Palīdzēsim Ievai!

Projekts ievietots portālā 07.05.2019

Projekts noslēgts 24.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Stiprini Stipros

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 341 389.91 €