Seko mums Šodien saziedoti jau 1,304.68 €

Palīdzība Heidijai Ketlīnai Kobzarei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Mazajai Heidijai nesen palika 2 gadiņi. Mazulīte piedzima pilnīgi vesela, bez sarežģījumiem. Meitenītei ir vecāka māsa un brālis. Heidijas attīstība notika mazliet lēnāk, nekā citiem viņas vienaudžiem un, ja sākumā mamma par to neuztraucās, tad vēlāk sāka manīt, ka viss meitiņas attīstībā nenotiek kā gribētos. Mazulīte sāka rāpot tikai pēc viena gadiņa un pirmos solīšus sāka spert tikai 1 gadā un 6 mēnešos.

Lai kā vecāki sevi mierināja ar domu, ka visi bērni neattīstās vienādi, tomēr sirds dziļumos juta, ka kaut kas nav kārtībā. Tika uzsākts garš un stresa pārpildīts laiks, apmeklējot dažādus speciālistus, līdz tika uzstādīta diagnoze – Bērnības autisms ar izteiktu negatīvismu un stereotipu uzvedību. Mazulīte nerunā, svaida rociņas kā zvirbulēns, nerunā un nekomunicē ar apkārtējiem, ir ļoti emocionāla, un slikti saprotas ar svešiniekiem. Heidija vēl nav apguvusi prasmi apmeklēt patstāvīgi tualeti, pati nevar saģērbties un dzīvo savā pasaulē. Mazā nevar apmeklēt bērnudārzu un ir nepārtraukti jāuzmana un jāatbalsta. Heidijai ir ļoti nepieciešama intensīva valodas attīstības un uzvedības terapija, kas mēnesī izmaksā 200 eiro. Heidijas ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai varētu regulāri apmeklēt attīstošas nodarbības un tam nepieciešami 2400 eiro un tas pietiktu mazajai veselam gadam.

Palīdzēsim mazajai Heidijai apgūt jaunas prasmes un iekļauties sabiedrībā. Mums jāpalīdz!

Projekts ievietots portālā 04.08.2021

Projekts noslēgts 10.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Klusais eņģelītis

Palīdzība Arturam Levickim

Piepildi bērniņa sapni!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 421 458.99 €