Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Heidijai Ketlīnai Kobzarei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

Mazajai Heidijai nesen palika 2 gadiņi. Mazulīte piedzima pilnīgi vesela, bez sarežģījumiem. Meitenītei ir vecāka māsa un brālis. Heidijas attīstība notika mazliet lēnāk, nekā citiem viņas vienaudžiem un, ja sākumā mamma par to neuztraucās, tad vēlāk sāka manīt, ka viss meitiņas attīstībā nenotiek kā gribētos. Mazulīte sāka rāpot tikai pēc viena gadiņa un pirmos solīšus sāka spert tikai 1 gadā un 6 mēnešos.

Lai kā vecāki sevi mierināja ar domu, ka visi bērni neattīstās vienādi, tomēr sirds dziļumos juta, ka kaut kas nav kārtībā. Tika uzsākts garš un stresa pārpildīts laiks, apmeklējot dažādus speciālistus, līdz tika uzstādīta diagnoze – Bērnības autisms ar izteiktu negatīvismu un stereotipu uzvedību. Mazulīte nerunā, svaida rociņas kā zvirbulēns, nerunā un nekomunicē ar apkārtējiem, ir ļoti emocionāla, un slikti saprotas ar svešiniekiem. Heidija vēl nav apguvusi prasmi apmeklēt patstāvīgi tualeti, pati nevar saģērbties un dzīvo savā pasaulē. Mazā nevar apmeklēt bērnudārzu un ir nepārtraukti jāuzmana un jāatbalsta. Heidijai ir ļoti nepieciešama intensīva valodas attīstības un uzvedības terapija, kas mēnesī izmaksā 200 eiro. Heidijas ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai varētu regulāri apmeklēt attīstošas nodarbības un tam nepieciešami 2400 eiro un tas pietiktu mazajai veselam gadam.

Palīdzēsim mazajai Heidijai apgūt jaunas prasmes un iekļauties sabiedrībā. Mums jāpalīdz!

The Project is placed online on: 04.08.2021

Projekts noslēgts 10.09.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

#Neklusē!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Gaisma mūsu brīvībai!

Klusais eņģelītis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €