Seko mums Šodien saziedoti jau 400.00 €

Palīdzība Gusta Kristiāna Jansona ģimenei

Gusts Kristiāns ir smaidīgs un aktīvs 5 gadus vecs puisēns. Ģimene viņu mīļi sauc par Gustiņu. Kad mamma bija mazulīša gaidībās, nekas neliecināja, ka puisēns šajā vecumā vēl nemācēs ne sēdēt, ne staigāt. Grūtniecība noritēja veiksmīgi, analīzes bija labas, dzemdības – bez sarežģījumiem. Tomēr dzīve “apgriezās ar kājām gaisā”, kad divu mēnešu vecumā bērns sāka noraustīties un māmiņa steidzami aizveda dēliņu uz bērnu slimnīcu. Ārsti veica izmeklējumus un uzstādīja nopietnas un sarežģītas diagnozes – metabola leikodistrofija, garīgā atpalicība, perinatāla encefalopātija, psihomotorās attīstības aizture, kreisās puses greizā pēda, polineiropātija, neprecizēta ģenētiskā saslimšana, bronhiālā astma, pārtikas alerģijas. Puisītim veiktas vairakas operācijas.  Par spīti visām pārciestajām grūtībām zēns ir aktīvs un smaidīgs puisītis, ikdienā pavada daudz uz vēdera, mācās līst un rāpot.  

Ikdienā par savu dēliņu rūpejas mamma Linda, jo viņš ir pilnībā asistējams un aprūpējams. Lai mamma varētu uz dažām stundām nedēļā nokārtot savas personīgas vajadzības, kādu reizi apmeklēt arī frizieri vai mūzikas koncertu, liels atspaids ir auklīte. Īpaši svarīga auklītes palīdzība ir kopš šī pavasara, kad ģimenē ienākusi māsiņa Marta, kurai vajadzīgas mammas rūpes. Māsiņa ir stimuls, lai Gustiņš apgūtu jaunas prasmes, viņa stāvoklis ir nedaudz uzlabojies. "Vasarā ciemojāmies laukos pie mūsu mīļās auklītes.  Gustiņš varēja pilnu vēderu pieēsties meža avenes, izšūpoties šūpuļtīklā un ar auklīti kārtīgi izvārtīties pļavā. Gustiņš bija tik laimīgs," stāsta mamma. 

Gustiņa ģimene lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Kopā gadā nepieciešami 3072 eiro auklītes darba apmaksai. 

 Palīdzēsim Gustiņa ģimenei! 

Projekts ievietots portālā 12.12.2018

Projekts noslēgts 10.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzam brīnumiem notikt

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 804.38 €