Seko mums Šodien saziedoti jau 283.00 €

Palīdzība Gabrielai Stupelei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Gabrielai nepieciešamā summa saziedota.

Gabrielai no Daugavpils ir 8 gadi. Meitenei ir autisms un valodas attīstības traucējumi. Gabriela runā tikai savā valodā, ir ļoti aktīva, apmeklē skolu un dienas centru.

Meitenīte ar prieku apmeklē reitterapiju un baseina nodarbības. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Gabriela ir apmeklējusi vairākos delfīnterapijas kursus, pēc kuriem ir bijis ļoti pozitīvs progress meitenes vispārējā attīstībā.

Šobrīd meitenei ir ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, kas uzlabotu koncentrēšanos, veicinātu uzmanības noturību un attīstītu runu. Vēl Gabrielai nepieciešamas smilšu terapijas nodarbības un regulāri lopgopēda apmeklējumi, kas palīdzētu gan meitenei, gan sniegtu lielu atbalstu ģimenei.

Ģimene no sirds lūdz mūsu atbalstu Gabrielas nodarbībām, kas kopā sastāda lielu summu un tai šobrīd nav tādu līdzekļu. Kopā nepieciešami 2100 EUR.

Kopā mēs varam palīdzēt Gabrielai!

Projekts ievietots portālā 29.01.2020

Projekts noslēgts 11.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Atbalsti rūpju bērniņus!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Artim Lapiņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

231 787.30 €