Follow us Today has already donated 1,157.38 €

Palīdzība Gabrielai Stupelei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Gabrielai nepieciešamā summa saziedota.

Gabrielai no Daugavpils ir 8 gadi. Meitenei ir autisms un valodas attīstības traucējumi. Gabriela runā tikai savā valodā, ir ļoti aktīva, apmeklē skolu un dienas centru.

Meitenīte ar prieku apmeklē reitterapiju un baseina nodarbības. Pateicoties ziedotāju atbalstam, Gabriela ir apmeklējusi vairākos delfīnterapijas kursus, pēc kuriem ir bijis ļoti pozitīvs progress meitenes vispārējā attīstībā.

Šobrīd meitenei ir ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, kas uzlabotu koncentrēšanos, veicinātu uzmanības noturību un attīstītu runu. Vēl Gabrielai nepieciešamas smilšu terapijas nodarbības un regulāri lopgopēda apmeklējumi, kas palīdzētu gan meitenei, gan sniegtu lielu atbalstu ģimenei.

Ģimene no sirds lūdz mūsu atbalstu Gabrielas nodarbībām, kas kopā sastāda lielu summu un tai šobrīd nav tādu līdzekļu. Kopā nepieciešami 2100 EUR.

Kopā mēs varam palīdzēt Gabrielai!

The Project is placed online on: 29.01.2020

Projekts noslēgts 11.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stiprini Stipros!

Doctor POGA

Mummy, I love you!

Doctor Dolphin

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

822 088.16 €