Seko mums Šodien saziedoti jau 85.00 €

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Evelīnai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Evelīnai no Rēzeknes ir 2 gadiņi, un ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Mazulītei vajadzīga reitterapija. Evelīnai ir konstatēta psihomotorās un fiziskās attīstības aizkavēšanās. Ģimene meitiņas attīstības traucējumus pamanīja 8 mēnešu vecumā, jo mazulīte pati nespēja apvelties. Sākās intensīvs rehabilitācijas process, kas turpinās arī šobrīd. Šobrīd mazulīte izskatās kā gadu vecs bērniņš, patstāvīgi nestaigā. Tikai nesen Evelīna iemācījusies pati apsēsties un turēt priekšmetus, zīmēt ar krītiņiem. Evelīna ir ļoti smaidīga un labsirdīga meitene – viņas aizraušanās ir grāmatas un ūdens pasaule. Evelīna ļoti mīl dzīvniekus.

Meitenītes ārsts ir rekomendējis apmeklēt reitterapijas nodarbības 2 reizes nedēļā gada garumā. Gadam Evelīnas reitterapijas nodarbībām nepieciešami 3360 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, un kopā mums tas ir iespējams.

Palīdzēsim mazajai Evelīnai!

Projekts ievietots portālā 17.05.2022

Projekts noslēgts 06.06.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Ukrainas bēgļiem Latvijā!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 152 732.48 €