Follow us Today has already donated 120.00 €

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Evelīnai nepieciešamā summa saziedota.

Mazajai Evelīnai no Rēzeknes ir 2 gadiņi, un ļoti nepieciešams mūsu atbalsts. Mazulītei vajadzīga reitterapija. Evelīnai ir konstatēta psihomotorās un fiziskās attīstības aizkavēšanās. Ģimene meitiņas attīstības traucējumus pamanīja 8 mēnešu vecumā, jo mazulīte pati nespēja apvelties. Sākās intensīvs rehabilitācijas process, kas turpinās arī šobrīd. Šobrīd mazulīte izskatās kā gadu vecs bērniņš, patstāvīgi nestaigā. Tikai nesen Evelīna iemācījusies pati apsēsties un turēt priekšmetus, zīmēt ar krītiņiem. Evelīna ir ļoti smaidīga un labsirdīga meitene – viņas aizraušanās ir grāmatas un ūdens pasaule. Evelīna ļoti mīl dzīvniekus.

Meitenītes ārsts ir rekomendējis apmeklēt reitterapijas nodarbības 2 reizes nedēļā gada garumā. Gadam Evelīnas reitterapijas nodarbībām nepieciešami 3360 eiro. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, un kopā mums tas ir iespējams.

Palīdzēsim mazajai Evelīnai!

The Project is placed online on: 17.05.2022

Project completed 06.06.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Safe steps

Help Children Walk!

First aid kits for Ukrainian defenders

Help for Elderly People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 072 389.13 €