Seko mums Šodien saziedoti jau 194,812.59 €

Palīdzība Enijai Markovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Enijai nepieciešamā summa saziedota.

Enijai ir vienpadsmit gadi un mietenīte mācās 3 klasē. Enijai ir bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi un viņa kopā ar savu mammu ikdienas cīnās, lai nākotnē kļūtu patstāvīga un neatkarīga. Meitenīte ikdienā pārvietojas ar rolatoru, bet garākos pārgājienos izmanto ratiņkrēslu. Enija ir smaidīga un nedaudz kautrīga meitene, kas vienmēr čakli apmeklē rehabilitācijas nodarbības, cītīgi strādā un pilda speciālistu norādījumus.

Enijas dienas ir aizņemtas, jo meitene cītīgi apmeklē skolu, fizioterapiju, smilšu terapiju pie psihologa. Enija ļoti gaida pavasari, jo tad atsāksies viņas nodarbības reitterapijā. Vakaros un brīvdienās Enija labprāt spēlē galda spēles un liek puzles, kā arī kopā ar mammu dodas nelielās ekskursijās pa Latviju.

Speciālisti rekomendē Enijai divas reizes gadā intensīvus rehabilitācijas kursus, kuru ietvaros meitene saņem intensīvas fizioterapijas, ergoterapiju, audiologopēda nodarbības un masāžu. Intensīvā rehabilitācija gadam izmaksā EUR 3940 un ģimenes līdzekļi ir ierobežoti un tā lūdz mūsu atbalstu Enijas rehabilitācijai.

Palīdzēsim Enijai kļūt spēcīgākai un patstāvīgākai. Mums tas izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 08.03.2021

Projekts noslēgts 10.03.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzība Irinai Bērziņai

Atbalsti rūpju bērniņus!

M-help piegādes Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 739 473.13 €