Follow us Today has already donated 14,677.58 €

Palīdzība Enijai Markovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Enijai nepieciešamā summa saziedota.

Enijai ir vienpadsmit gadi un mietenīte mācās 3 klasē. Enijai ir bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi un viņa kopā ar savu mammu ikdienas cīnās, lai nākotnē kļūtu patstāvīga un neatkarīga. Meitenīte ikdienā pārvietojas ar rolatoru, bet garākos pārgājienos izmanto ratiņkrēslu. Enija ir smaidīga un nedaudz kautrīga meitene, kas vienmēr čakli apmeklē rehabilitācijas nodarbības, cītīgi strādā un pilda speciālistu norādījumus.

Enijas dienas ir aizņemtas, jo meitene cītīgi apmeklē skolu, fizioterapiju, smilšu terapiju pie psihologa. Enija ļoti gaida pavasari, jo tad atsāksies viņas nodarbības reitterapijā. Vakaros un brīvdienās Enija labprāt spēlē galda spēles un liek puzles, kā arī kopā ar mammu dodas nelielās ekskursijās pa Latviju.

Speciālisti rekomendē Enijai divas reizes gadā intensīvus rehabilitācijas kursus, kuru ietvaros meitene saņem intensīvas fizioterapijas, ergoterapiju, audiologopēda nodarbības un masāžu. Intensīvā rehabilitācija gadam izmaksā EUR 3940 un ģimenes līdzekļi ir ierobežoti un tā lūdz mūsu atbalstu Enijas rehabilitācijai.

Palīdzēsim Enijai kļūt spēcīgākai un patstāvīgākai. Mums tas izdosies!

 

The Project is placed online on: 08.03.2021

Project completed 10.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Stand With Ukraine

Klusais eņģelītis

For mums with special children

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 408.98 €