Seko mums Šodien saziedoti jau 270.00 €

Palīdzība Enijai Markovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Enijai nepieciešamā summa saziedota.

Deviņus gadus vecā Enija jau kopš dzimšanas cīnās, lai nākotnē būtu patstāvīga. Meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Slimības dēļ Enijai ir grūtības pareizi staigāt. Gandrīz jau divus gadus Enijas fiziskā attīstība ir gandrīz nemainīga, nelieli uzlabojumi ir pēc ortopēdiskās operācijas Čehijā. Speciālisti uzskata, ka meitene varētu sasniegt fiziskajā attīstībā vairāk, ja nebūtu liela nedrošība un bailes. Enijai ik pa laikam parādās nervu tiki.

Lai uzlabotu meitenes emocionālo stāvokli, speciālisti rekomendē smilšu terapiju un kognitīvi biheiviorālo terapiju. Kognitīvi biheiviorālā terapija ir terapija, kas ir tendēta uz konkrētu mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu. Savukārt smilšu terapija var palīdzēt meitenei apzināt savas emocijas, tikt vaļā no iekšējās spriedzes.

Enijai regulāri tiek nodrošināti rehabilitācijas kursi centrā "Poga" un NRC “Vaivari”, kā arī ambulatorās vingrošanas nodarbības savā dzimtajā pilsētā Jelgavā.

Ģimenes līdzekļi ir ierobežoti, jo Enijas māmiņa Eniju audzina viena.

Enijas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt šādas terapijas:

  • Smilšu terapiju 15 x 25 eiro – 375 eiro;
  • Kognitīvi biheiviorālo terapiju 15 x 25 eiro – 375 eiro;
  • Fizioterapiju, 20 nodarbības x 22 eiro – 440 eiro.

Lai nodrošinātu Enijai rehabilitācijas pakalpojumus nepieciešami 1190 eiro.

Palīdzēsim Enijai!

Projekts ievietots portālā 20.06.2019

Projekts noslēgts 09.07.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Dakteris POGA

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Stefanam Netunahinam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

740 262.83 €