Follow us Today has already donated 1,382.31 €

Palīdzība Enijai Markovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Enijai nepieciešamā summa saziedota.

Deviņus gadus vecā Enija jau kopš dzimšanas cīnās, lai nākotnē būtu patstāvīga. Meitenītei ir bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Slimības dēļ Enijai ir grūtības pareizi staigāt. Gandrīz jau divus gadus Enijas fiziskā attīstība ir gandrīz nemainīga, nelieli uzlabojumi ir pēc ortopēdiskās operācijas Čehijā. Speciālisti uzskata, ka meitene varētu sasniegt fiziskajā attīstībā vairāk, ja nebūtu liela nedrošība un bailes. Enijai ik pa laikam parādās nervu tiki.

Lai uzlabotu meitenes emocionālo stāvokli, speciālisti rekomendē smilšu terapiju un kognitīvi biheiviorālo terapiju. Kognitīvi biheiviorālā terapija ir terapija, kas ir tendēta uz konkrētu mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu. Savukārt smilšu terapija var palīdzēt meitenei apzināt savas emocijas, tikt vaļā no iekšējās spriedzes.

Enijai regulāri tiek nodrošināti rehabilitācijas kursi centrā "Poga" un NRC “Vaivari”, kā arī ambulatorās vingrošanas nodarbības savā dzimtajā pilsētā Jelgavā.

Ģimenes līdzekļi ir ierobežoti, jo Enijas māmiņa Eniju audzina viena.

Enijas māmiņa lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitenei varētu nodrošināt šādas terapijas:

  • Smilšu terapiju 15 x 25 eiro – 375 eiro;
  • Kognitīvi biheiviorālo terapiju 15 x 25 eiro – 375 eiro;
  • Fizioterapiju, 20 nodarbības x 22 eiro – 440 eiro.

Lai nodrošinātu Enijai rehabilitācijas pakalpojumus nepieciešami 1190 eiro.

Palīdzēsim Enijai!

The Project is placed online on: 20.06.2019

Projekts noslēgts 09.07.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Mazajiem pacientiem SUPERVAROŅA TĒRPS

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

952 523.91 €